Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin pasiként ülnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin pasiként ülnél közvetlen a lány mellé ha ilyen kettes fotel szerű van a kávézóban?

Figyelt kérdés

Mert én rendkívül meglepődtem hogy a srác mellém ült, egyrészt majdnem kitekeredett a nyakam, másrészt nagyon kellemetlen volt, hogy egy szint ismeretlen ember pár centis közelségben van

21/l


2015. febr. 4. 22:19
1 2 3
 1/23 RRR ***** válasza:
83%

nem,mert nem illik szerintem

én is kényelmetlenül érezném magam

2015. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ha nincs más választás akkor igen ülnék :) de ha a fotelt el lehet mozdítani és nem zavar senkit akkor ikább szembe ülnék vele :D
2015. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

szemben is volt egy ugyan olyan kettes "fotel"

szóval ő közvetlen mellettem nem egy másik bútordarabon

de komolyan átfutott az agyamon hogy átüljek a túl oldalra de nem akartam ennyire bunkó lenni

2015. febr. 4. 22:27
 4/23 anonim ***** válasza:
Eddig ilyen összeülős randim csak baráttal volt és nem zavart.
2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem volt szád?

Megmondtad volna, hogy ez így neked kényelmetlen és vagy te ülsz át vagy ő.

Ebben nincs semmi bunkóság, mert neked ez kényelmetlen és ezt meg is mondod.

Én szembe ültem volna és egy idő után megkérdeztem volna, hogy közelebb mehetek-e, de úgy viccesen nem engedélykérően. :)

2015. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha másodmagammal megyek akárhova (legyen az randi, vagy csak egy haveri találkozó), mindig az illetővel szemben foglalok helyet, mert könnyebb úgy beszélgetni. Fura dolog de lehet, hogy csak zavarban volt. Remélem azért szóba állsz még vele ilyen hülyeség után.
2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Minek randizol ha nem mersz mellé ülni?
2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

lehet azt kelet volna kérdezzem, hogy bunkósság e átülni :D

egyébként érezte, hogy kelemeletül érzem magam ezért kissé jobban szembe fordult és így még kevesebb helyem lett..

2015. febr. 4. 22:40
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is voltam már olyan randin, hogy a srác mellettem ült. Kicsit kényelmetlen volt, és nem is tudtam rendesen a szemébe vagy az arcára nézni.
2015. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 opened paradise ***** válasza:
Nem,mert rossz az arcmemóriám és ha nem nézném pár óráig,akkor elfelejteném,hogy kivel voltam :D
2015. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!