Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin napi randi? Távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi randi? Távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Bejövünk egymásnak egy lánnyal, de még csak FB / skypeon beszéltünk. Gondolom jobb ha esetleg felhívnám megkérdezni eljönne-e vhova, mintha facebookon írom le ? Gáz ha ő választana helyet ? Sajnos 150 km-re lakik, és nem jártam még Pesten. Vagy előbb jobb ha randi helyett "csak" találkoznánk azért élőben is előbb ? Mert oké, hogy jól elbeszélgetünk, de élőben azért csak más. Mit gondoltok ilyen nagy távolságról, működhet egyáltalán ?

2015. febr. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Ha még Pesten sem jártál,ez a 150km sok lesz neked,macera.
2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hm. A vicc az, hogy ugyanebben a helyzetben vagyok. Szerintem, ha nem sajnáljátok a pénzt az egymáshoz utazáshoz, akkor még működhet, de egy idő után persze közelebb kellene hozzá kerülni helyügyileg.
2015. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22. Voltam régebben, de csak átutazólag, és nem ismerem az ottani helyeket, hova lehetne beülni, stb. :( Szóval elég rossz helyzetből indulok így szerintem xD
2015. febr. 2. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Kocsival 2 óra. Én is csináltam egy ideig. Heti találkozások simán megvannak, ott alvással az már 2 nap.
2015. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos 2-3 éven belül nem megoldható ez a közelebb kerülés, egyetem miatt. Az meg azért nem 1 rövid időszak :D
2015. febr. 2. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. De talán kibírható. Ha olyan lányt fogsz ki. Meg, ha te is tudsz várni. Tudom, nem egy álomvilág ez a modern kor, stb, stb, de azért talán egy-két kivétel még akad.
2015. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max. az első talit nézd meg,lehet hogy nem is jöttök be élőben egymásnak,és legalább többet nem kell odamenned,keresel egy közelebbit :)
2015. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!