Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meghódítani egy viszonylag félénk, csendes fiút?

Figyelt kérdés
Felkeltette az érdeklődésemet, annak ellenére, h még nem is találkoztunk. Msn-en szoktunk beszélni (néha flörtölni is), de ha azt mondom neki, h találkozzunk, mindig azt mondja, h a randizás nem az ő stílusa, ráadásul kellemetlen lenne neki, ha nem tudná végig fenntartani az érdeklődésemet. A beszélgetést mindig én irányítom (még akkor is, ha ő ír rám), és ez kicsit már kellemetlen számomra. Úgy tűnik nemsokára tényleg találkozunk, mert a segítségemet kérte vmiben. Hogyan viselkedjek majd?
2010. febr. 9. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
kapcsold ki a számítógépét, utána csalfa mosollyal az arcodon nyugodtan kínáld fel neki az
2010. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki,

Egyetértve az előző hozzászólokkal. Keres egy közös témát amiről szívesen beszél és lehetőleg téged is érdekeljen. Ne lássa a fejeden, hogy csak jól neveltségből végig hallgatod. És tartsál néha(több napot) szüneteket a beszégetések között és ha szeret veled beszélgetni szóba keresi a társaságodat.És tiszteld vm olyan tulajdonságá amire büszke, legalábbis fontos neki ne dicsérd túl mert akkor érezteted, hogy nyomulsz 1000-rel. 2-es hozzászóló leírta a legfontosabbat . Ja és avass be 3. az akciódba személyt mintpéldául srác haverját mert azzal azt érezteted, hogy ő csak egy lúzer.

Sikerülni fog!

2010. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló (18.01)!

a válaszod végét nem nagyon értem, miért kell beavatni a haverját, ahhoz, h ne érezze magát lúzernek? bocs, kicsit nehéz a felfogásom :))

egyébként köszi :)

2010. febr. 11. 19:51
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
én ugyanigy kezdte egy sráccal..és mamár felhőtlen a viszonyunk:)
2010. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
te milyen lépéseket tettél a cél érdekében? :)
2010. febr. 11. 20:12
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el a lúzert és koncentrálj rám!;)
2010. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
azt akartam írni ,hogy ne avass be! elírás 1000 bocsánat
2010. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

07.08 - én nem tartom őt lúzernek :P neked pedig sok sikert az internetes társkereséshez :D


12.07 - nem avatok be senkit, úgysincs közös barátunk :)

2010. febr. 12. 16:42
 19/20 anonim ***** válasza:
07:08. vagyok. A teszt sikerült átmentél! Kíváncsi voltam a reakciódra.Ezek szerint tényleg érdekel ez a srác.Na figyelj rám! Sok minden nem tiszta számomra.Pl. mióta ismered, hol ismerkedtetek meg mert ebben az esetben az se mindegy. Én pl. szoktam ismerkedni interneten ahogy írtad is de nem sok jó tapasztalatom van ezekről sok az olyan személy aki azt se tudja miért van ott és mit akar. A másik dolog a kor mert ha nagyon fiatal a srác akkor vissza kellene mennem picit az időbe, hogy tanácsokat adjak.
2010. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

kedves 07.08-as válaszoló: örülök, h átmentem a teszteden :))

mint említettem még nem találkoztam vele, iwiw-en írogattunk először, még novemberben, aztán mondtam neki, h jobb lenne msn-ezni. ő sem szereti az internetes ismerkedést és tart is tőle, ilyet nem szokott. én sem vagyok oda az ilyesmiért, de ugyanannyi rá az esély, h normális vagy idióta emberekkel ismerkedünk meg, mint élőben, nem így gondolod?

ő 25 éves egyébként és tényleg nagyon kis félénk, zárkózott, szűkszavú, de célozgatott rá, h szívesen találkozna velem, ha nem félne ennyire.

2010. febr. 13. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!