Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meghódítani egy viszonylag félénk, csendes fiút?

Figyelt kérdés
Felkeltette az érdeklődésemet, annak ellenére, h még nem is találkoztunk. Msn-en szoktunk beszélni (néha flörtölni is), de ha azt mondom neki, h találkozzunk, mindig azt mondja, h a randizás nem az ő stílusa, ráadásul kellemetlen lenne neki, ha nem tudná végig fenntartani az érdeklődésemet. A beszélgetést mindig én irányítom (még akkor is, ha ő ír rám), és ez kicsit már kellemetlen számomra. Úgy tűnik nemsokára tényleg találkozunk, mert a segítségemet kérte vmiben. Hogyan viselkedjek majd?
2010. febr. 9. 21:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

na jó de nem untatna egy idő után egy témaszegénységben ,magábahulló gyászhuszár?

ha igen v lehet a válaszod hagyd inkább

2010. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
néha kérdez ezt-azt és amikor ugyanazt visszakérdezem, pontosan azt válaszolja, amit én, tudja, h az ilyeneken mindig nevetek :)
2010. febr. 9. 21:40
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem megnyílhat, ha látja, hogy tényleg érdekled és elnyered a bizalmát. Kicsit én is ilyen vagyok. Lehetőleg ne érezze bénának, esetlennek magát mellette. Növeld kicsit az önbizalmát!
2010. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
már célozgattam neki rá, h tetszik, de nem tudom mennyire vette komolyan. nem nagyon szeretem az msn-t pont az ilyen dolgok miatt.
2010. febr. 9. 21:46
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak legyél kedves, mosolygós és barátságos. Nézz nyugodtan a szemébe. Látni fogja, hogy komolyan gondolod.
2010. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne azt mond hogy randizzatok, hanem találj ki egy konkrét programot, mondjuk menjetek korcsolyázni vagy túrázni, stb.
2010. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

a mosolygás menni fog, de mást ne tegyek?

gondolom gáz lenne, ha kezdeményeznék is

2010. febr. 9. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon adja magát az alkalom, akkor meg lehet próbálni, de csak óvatosan. Inkább várj és találkozzatok még. Készülj fel rá, hogy kell egy kis türelem majd hozzá. Viszont csak akkor lendülj akcióba ha tényleg komolyan gondolod. Utána csak még inkább bezárkózna, ha egy hét után meggondolnád magad és kidobnád...
2010. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz, lehet, h csak elijeszteném
2010. febr. 9. 22:01
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
itasd le, vagy fizess elo neki a World of Warcraftra...
2010. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!