Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek 10/hanyas vok? (fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek 10/hanyas vok? (fiú vok) Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem de én viszont nem jövök be neki :S Most van ilyen először életemben, és tök szar, pedig nem is vok annyira ráállva csak idegesít h miért nem jövök be neki??

Sztetek min változtassak h 10/10 legyek és minden lánynak tetszek? Őszintén pls a hazugsággal nem megyek sokra!

[link]


2015. jan. 31. 10:51
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Szerintem jol nezel ki
2015. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem semmibaj a kinézeteddel! Helyes vagy. De mivel nem vagyunk egyformák, attól, hogy mondjuk én ezt mondom, nem biztos, hogy neki is tetszel. Vagy más miatt nem jössz be neki. Ha tényleg kell neked, teperj érte. Varázsold el, hódítsd meg a természeteddel. A külső csak egy dolog.
2015. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Pl a vok és hasonló dolgokat hanyagold. Sok lánynak taszító az ilyesmi.
2015. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A lányoknak? :D:D Arról a nemről beszélünk aki úgy ír h "csőőőh esztikeh vok :$ :D ^.^"??? :D:D
2015. jan. 31. 13:54
 35/38 anonim ***** válasza:
azok a r_bancok
2015. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
De szép szál legény vagy te fiam! Jó leszel szippantós traktort vezetni!
2015. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem 10/8 as vagy, semmi baj nincs veled, nem tetszhetunk mindenkinek de ez nem jelenti azt h veled van a baj, ugyanis ez a dolog soha nem csak a kulsosegekrol szol.
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Jajj, jógyerek, ahelyett, hogy itt "mutogatod magad", tankolj fel ésszel egy kicsit.

Nekem pl nem a kinézeteddel van problémám, hanem alapból egy olyan srác, aki tükörben , félmeztelenül, és ilyen buta-már meg ne haragudj- kifejezéssel az arcán fényképezkedik, az szóba sem jön, a max ami lehetne köztünk, az 3 méter távolság.

Kevés értelmes csaj van, akinek ez bejön, mellesleg szerintem olyan messze áll a férfiastól, mint Makó Jeruzsálemtől.

Persze, ez csak az én véleményem :D

2015. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!