Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek 10/hanyas vok? (fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek 10/hanyas vok? (fiú vok) Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem de én viszont nem jövök be neki :S Most van ilyen először életemben, és tök szar, pedig nem is vok annyira ráállva csak idegesít h miért nem jövök be neki??

Sztetek min változtassak h 10/10 legyek és minden lánynak tetszek? Őszintén pls a hazugsággal nem megyek sokra!

[link]


2015. jan. 31. 10:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Beszélj normálisan. Legyél normális. Nincs nyaklánc, sincs selfie, nincs bunkózás, nincs arogáns baromkodás.. Amúgy semmi baj nem lenne ha ezeken kívül annyit változtatnál, hogy megleped apróságokkal. Például
2015. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Amúgy veszem a lapot én is gondoltam erre hogy izmosabbnak kéne lennem és akkor jó lenne.
2015. jan. 31. 11:20
 23/38 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz képest, hogy mennyire intelligens vagy, az utolsó mondatomat úgy látszik nem sikerült értelmezni. Mondtam, hogy csak példát írtam és nem tudom, hogy milyen vagy.

Milyen a lány? Ha szégyenlős, akkor próbálj meg ráírni facebookon.

2015. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
46%
nem minden az izom...személyiség !! fontos az IS
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Mikor fogod fel hogy nem az izmaidon fog múlni ? -.-
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Ráírtam már FB-n is de egy ilyen egyszavas válaszokat ad, élőben meg lepattint. De nem is az zavar hogy most egy lánynak nem jövök be kit érdekel? Volt már sokkal jobb barátnőm is nála -.-

Csak ha lehetne javítani magamon akkor javítanék én elég maximalista vagyok magammal szemben


Lehet amúgy az a baj hogy én nem vagyok ilyen romantikus-nyálas típus de mondjuk ahogy láttam az se minden lánynál nyerő van aki jobban szereti az egyenes őszinte dolgokat (mint én). Nem tudom :/

2015. jan. 31. 11:28
 27/38 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire nem volt fontos a lány, akkor jobb is neki, hogy nem akar tőled semmit. És van olyan lány, akinek a kicsit/közepesen/nagyon izmos vagy éppen a macis pasik jönnek be. Ugyanígy van a személyiséggel is. Szóval nem fogsz tudni minden lánynak megfelelni (minden olyannak sem aki tetszik).
2015. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
gyanntáztatod magad ?
2015. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:

Kicsit vàrj még h férfiasodj..

am nem vagy rosszképü gyerek ezt asziként mondom csak kicsit gyerekes az öszkép

2015. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Nem gyantáztatom :O Alapból sem vok szőrös típus ahol meg kell ott borotválom.
2015. jan. 31. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!