Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek 10/hanyas vok? (fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek 10/hanyas vok? (fiú vok) Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem de én viszont nem jövök be neki :S Most van ilyen először életemben, és tök szar, pedig nem is vok annyira ráállva csak idegesít h miért nem jövök be neki??

Sztetek min változtassak h 10/10 legyek és minden lánynak tetszek? Őszintén pls a hazugsággal nem megyek sokra!

[link]


2015. jan. 31. 10:51
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Jó nem is az h mindnek. Csak minden olyannak aki nekem tetszik xD
2015. jan. 31. 10:59
 12/38 anonim ***** válasza:
helyes de nalam is probalkoztak ilyen fiuk de istenem..azok mekkora parasztok voltak..szerintem a belsod nem jon be a lanynak
2015. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Szetintem naaaaaaaagyon jól nézel ki
2015. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Olyan sem nagyon van, hogy minden olyan lánynak bejösz, aki neked tetszik. :P

És tényleg lehet, hogy nem a külsőddel van gond, kivéve, ha konkrétan azt mondta a lány.

2015. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%

Vok, pls, sztetek,:S, es tarsaik kiiktatasa is segithet.

+20kg izom

-1 nyaklanc

+ nehany ev

+ egy kis tesztoszteron sem artana!

2015. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem mondta azt, csak levágom a jelekből h nem akar tőlem semmit...
2015. jan. 31. 11:07
 17/38 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy külsőleg tetszel neki, de mégsem akar összejönni veled, mert öntelt, nagyképű vagy és úgy is beszélsz, viselkedsz, vagy, ha nem is vagy olyan, akkor azt hiszi rólad, mert mondjuk a haveri körödben ilyennek lát. /nem tudom, hogy milyen vagy, szóval csak példát írtam kiábrándító tulajdonságra/
2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Hiába nézel ki jól, és tényleg jól, mindenkinek más az ízlése...Lehet, hogy annak a lánynak pont nem vagy az esete,vagy tényleg a személyiséged nem ragadta meg őt...

Tapasztalatból mondom, az intelligens fiúkkal könnyebb kijönni, és egy olyan ember, aki jó társaság, de esetleg pár hibával rendelkezik,sokkal szimpatikusabb, mint egy alsógatyamodell, akivel viszont két értelmes mondatot lehetetlen összehozni.

a rövidítéseket meg tényleg hanyagold, mert rontja az összképet.

lehet hogy tök intelligens fiú vagy,csak éppen az írásodból az jön le, hogy egy tajparaszt....

a külsőddel nincs gond, viszont nem ismerünk, hogy tudjuk milyen vagy, hogy viselkedsz, vagy lássuk a stílusod, mert az is igen fontos szempont lehet.

2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Azt a kutyafáját! Mi ez a gizda etióp itt a képen?
2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

pfff megint hogy nagyképű vagyok... nem vagyok nagyképű szerintem az hogy tudja valaki mennyit ér az nem nagyképűség.

És hülye sem vagyok 5ös vagyok a fontos tárgyakból.

(Nem rövidítettem xD)

2015. jan. 31. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!