Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le és mit mondjak neki? (20F)

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy nálamnál 2 évvel idősebb csaj. Nincs barátja. Én viszont szeretném jobban megismerni, valamint megtudni,. h bejövök e neki. Igaz, én egy középkategóriás srác vagyok, a csaj meg fullos. Önbizalmam az van, szóval nem érdekel, hogy ő nyugodtan megválogathatja a partnereit. Mégis az van, hogy nem tudom, hogyan menjek oda hozzá. Jó lenne gy hosszabb beszélgetés, de hogy kezdjem el?
2010. febr. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!szeretnék veled beszélgetni....
2010. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy,hogy :HELLÓ!
2010. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel msn-re(ha van neki),és kérdezzd meg tőle,hogy miújság,hogy megy a suli,merre szoktál járni bulizni,utána ha jobban összespanolódtok,kérdezd meg tőle hogy menyire szánja el magát hosszú párkapcsolatra,mit nem szeret egy fiúba,meg ilyenek!Mindíg írj rá msn-en,és utána veszi a lapot hogy biztos tetszem ennek a srácnak.Én is ígyjártam,3ével fiatalabb volt nálam egy srác,ő 16,én 19, és ilyeneket kérdezett,miest feljött msn-re egyből rámírt(: és a végén belé estem a fiuba,és már lassan 2éve együtt vagyunk.Pedig mindíg azt mondtam "soha nem tudnék nálam fiatalabb fiukkal járni"


PROBÁLD KI SZERINTEM:D HÁTHA ÖSSZEJÖN VALAMI;)

2010. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg nem rossz ötlet. Csakhogy mi mindennap látjuk egymást, legalábbis az ő tekintete csak elsiklik(vááá ezért pipa vagyok!!!!), hülyén jönne le hogy élőben mégcsak nem is köszönük neki, aztán meg hírtelen felveszem msnre.
2010. febr. 8. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd énis mindenap taliztam a fiuval,és egy általános iskolába is jártunk:) utána elváltak útjaink.De miután felvett msn-re észrevettem hogy tetszek neki,és ahogy napról-napra beszélgettünk,megszerettem.Pedig sosem jártam vólna nálam fiatalabb srácokkal:S de azt látni fogod hogy ő hogy fog álni a dolgokhoz,ha úgylátod nem nagyon beszélget veled,meg ilyenek,akkor szerintem nem nagyon akar veled beszélgetni,de majd látni fogod te azt,ha nem nagyon akar beszélgetni veled.
2010. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaa..és elfelejtettem--->Nevess rá,és köszönhetsz is neki hogy Heló meg ilyenek.:)
2010. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!