Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szólítsam le, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány és szeretnék megimerkedni vele, de fogalmam nincs, hogy mit mondjak neki, amikor megszólítom. :D Tudnátok segíteni ebben?
2010. okt. 8. 22:04
 1/10 anonim válasza:
Szerintem először csak menj el mellette és köszönj neki.
2010. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És utána?
2010. okt. 8. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Helyszín, körülmények, lehetőségek... Mennyire ismered, mennyit látod, mennyire tudod megfigyelni? Ha van rá módod, hogy kivárj egy megfelelő alkalmat, ami ad ürügyet vagy témát, az máris sokat könnyít a dolgon. De "csak úgy" alapon is odamehetsz hozzá, és megkérdezheted, hogy hogy van, hova megy (elkísérheted-e?), milyen napja volt, stb. - tehát mintha már ismernéd, és jó barátod lenne. Talán meglepődik kicsit, de ha te is szimpatikus vagy neki, nagy valószínűséggel nem fog fennakadni rajta. :)
2010. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha semmi reakció, akkor menj vissza s mond neki, h nah mivan sétáljak el előtted még 1szer?
2010. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válaszolj a 2. válaszoló kérdéseire és, akkor én is tudok segíteni.
2010. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Személyesen nem ismerem, csak a nevét tudom és annyi. Am egyfele megyünk haza, akkor talán meg tunám szólítani, de hát mit mondjak neki? :S
2010. okt. 9. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, hogy egyfelé mentek haza. Először is köszönj neki, aztán kérdezz tőle valamit. pl: lehet van valami érdekes dolga, mondjuk egy nyaklánc ami más nyelven van és kérdezd meg tőle, hogy az mit jelent, vagy találj ki valamit, és aztán kezdj el vele beszélgetni, majd ha látod, hogy kedvel kérd el az msn-címét. Amúgy évfolyam társak vagytok, vagy hogy van?
2010. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán egy suliba jártok?
2010. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk, csak egy buszon utazunk.
2010. okt. 10. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem, akkor találj ki valamit. Pl ha va valami érdekes ruha rajta kérdezd meg, hogy honnan vette, mert valakid olyat szertne, vag mit tudom én, aztán meg kérd el az msn címét :)
2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!