Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki? 7. -es fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? 7. -es fiú. Kedves. Szólitsam a nevén?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Van egy 7.-es fiú aki nagyon tetszik nekem.Én sajna csak 5.-es vagyok.Ma tesi órán fel volt mentve és elkérte tőlem a kosárlabdát néha hogy dobhasson kossárra míg a tanár nem látja.Mit mondjak neki?Nem nagyon mertem vele beszélni csak ha kérdezte higy oda adom e a labdát mondtam hogy pesze.Nagyon kedves.Egyszer felmentünk a kondi terembe és bicikliztem és tök kedvesen megkérdezte higy ha végzek oda engedem e.Mit mondjk neki?Ma mikor a kosárlabdát kérte el akkor annyit mondott hogy kislány add ide a labdát lécci.És mondtam:Anitának hívnak lécci inkább ezt mond.Mit mondjak??Úgy hioy ne legyen ciki.Ja és to a neveét:Norbi


2009. dec. 18. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elcsépelt szövegnek hangzik,de 11 évesen inkább tanulj..

Atyaég,hova fajzik a világ? :OO

2009. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Bár meglehet, hogy csak mi vagyunk ilyen maradiak. :)
2009. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen ti vagytok ilyenek mert 11 évesen nem lehetek szerelmes?Am a kitün félévire hova a fenébe tanuljak?
2009. dec. 18. 18:22
 4/20 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsgázzál,készülj a gimibe,járjál rajzszakköre.Agyrém........és szólítsd a nevén nyugodtan,kislány.Szerintem nem fog érte haragudni:)

Amúgy mutat valami érdeklődést a nagyfiú?

2009. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha annyira kell indok a tanulásra: menj versenyekre!
2009. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Képzeld mentem versenyekre...Ebben a félévben 4 versenyen voltam.Am hova a fenébe vizsgázzak 11 évesen.
2009. dec. 18. 18:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyira unom már ezt a hülye dumát. Miért ne lehetne szerelmes?
2009. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nah istenem egy normális ember!!
2009. dec. 18. 18:47
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Na látod azért kell még nagyon sokat tanulnod,hogy vizsgázzál.Amúgy ötödikben nem nagy cucc kitűnőnek lenni,majd gimi tizenkettedikben lesz az......

Mindegy,mesélj inkább Norbiról.Érdeklődik ő is? Vagy csak egyirányú a dolog?Konditerem szerintem jó hely beszélgetni vele,vagy kérj tőle segítséget,mondd,hogy nem tudod,hogyan kell használni az új csodagépet.Fiúk szeretnek segíteni,főleg ha szép lányról van szó.

2009. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem érdeklődik.Am inkább ő szokott kérdezni mert új a suliban.Múltkor segítettem neki beállítani a futópadot mert szegényem nem tudja.De szerintem 2 év korkülömbség nem a világ.Anya meg az élettársa között 14 év van!De mostmár rájöttem hogyan tudok vele együtt lenni:pénteken összevont tesióránk van és mindig megkérdezi a tanár hogy mit akarunk csinálni. lehet kondizni kosarazni kimenni a hóra,röpizni meg akadálypályán végigmenni ja és a legjobb a tarzanlengés egész órán.Szal ezeket megkérdezi mindkét osztálytól és általában tőlük először.És majd fülelek hogy ő mit akar csinálni és én is azt csinálom majd.
2009. dec. 18. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!