Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki? 7. -es fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? 7. -es fiú. Kedves. Szólitsam a nevén?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Van egy 7.-es fiú aki nagyon tetszik nekem.Én sajna csak 5.-es vagyok.Ma tesi órán fel volt mentve és elkérte tőlem a kosárlabdát néha hogy dobhasson kossárra míg a tanár nem látja.Mit mondjak neki?Nem nagyon mertem vele beszélni csak ha kérdezte higy oda adom e a labdát mondtam hogy pesze.Nagyon kedves.Egyszer felmentünk a kondi terembe és bicikliztem és tök kedvesen megkérdezte higy ha végzek oda engedem e.Mit mondjk neki?Ma mikor a kosárlabdát kérte el akkor annyit mondott hogy kislány add ide a labdát lécci.És mondtam:Anitának hívnak lécci inkább ezt mond.Mit mondjak??Úgy hioy ne legyen ciki.Ja és to a neveét:Norbi


2009. dec. 18. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egy hetedikes ugyse akar semmit egy ötödikestől XDDD

attól hogy kislánynak hívott..enegm meg mindenki királylányak hív mégsincs korona a fejemen meg 6 palotám XDDDDDDDDD

lépj ki az álom világból nyuszómuszió :D

Üdv:egy 8.os L :D

2009. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem vagytok maradiak én is 15/f azt gondolom kissé korán van még az igazi szerelemhez.. max tetszik valaki
2009. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na kedves 8.-os lány!Miért?Gondolod,hogy a te 9.-es,10.-es "pasid" akar tőled valamit?:):):)

Kedves Kérdező!

Az egy nagyon szuper dolog,hogy új a baba!!!Egy rakás dologban tudsz neki segíteni!Az összevont tesi is neked dolgozik,ott felhívhatod magadra a figyelmét(persze csak ízlésesen,semmi rángatózás,meg idétlen,gyerekes vihogás).Ha már segítettél neki,biztosan megjegyzett magának,várd meg,hátha.......amúgy ügyes trükk a tesis kifigyelősdi,van még mit tanulnom nekem is:)

2009. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8.os lány vagyok..mert tudom hogy az 5.esek még csak kisgyerekek..tujduk h ugyse akarunk tőlük semmit attól hogy ők nagynak érzik magukat:D

tudom énis pofára estem 5.dikes koromba :D

2009. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Második: Meglehet,hogy csak mi merünk ilyen "felháborítót" tanácsolni :D

Ahogy mondta az egyik válaszoló,5.-ben nem nagy kunszt kitűnő tanulónak lenni,majd gimnáziumban vagy szakközépiskolában kell hogy megmutasd a tudásod ;)

Attól hogy valaki elmondja a véleményét,nem kéne flegmáznod senkivel sem,kislány..

Szerinted tényleg akar tőled valamit a srác? Az 1 dolog h 7.-es,Te meg 5.-es .. Ilyen korban még az XBOX-ra,PSP-re,Counter Strike/Call Of Duty-ra áll a bré,nem az 5.-es kiscsajra a suliból..

Majd később rájössz,h mi a szerelem,kislány..

Nah mindegy,majd elszállnak a fejed felől a rózsaszín felhők..Örvendtem ;)

2009. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Elsőként tanulj meg helyesen írni. :)

5.-es koromban örültem, ha barátkozhattam a többiekkel, vagy lemehetünk együtt... De mostanában inkább az a 'menő' akinek 11-12 éves korában már elvették a szüzességét, és vagy két tucat pasija volt fél év alatt... Az előző kapcsolatom 8 hónapig tartott, nyár elején lett vége. Egy hete jöttem össze az új barátommal (úristen, fél évig szingli voltam :o -.-').

Viszont ha annyira szerelmes vagy, próbáld vele felvenni a kapcsolatot sulin kívül is. (msn, iwiw, e-mail...stb.) Próbáld vele szépen közölni, hogy tetszik neked...

Ha ő is mutat feléd valami ilyesmit menjetek el együtt 'szórakozni', pl jégkori, séta, mozi vagy ilyenek.

Talán tudtam segíteni... :)

14/L

2009. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Új fejlemények Norbival kapcsolatban!!Pénteken az összevont tesin szegényemetjól lecseszte a tesitanár mert 35. alkalommal nem hozott tesi cuccot és az a legtutibb h ebben az évben 36 órájuk volt.Na szóval én hokiztam és az én csapatom nyert 20-12re és én ütöttem az össze gólt és utána felentem kondizni.Mikor lementem óra végén a tesi teremhez leszólított megveregette a vállamat és azt mondta h "ügyes voltál"!Azt hidtem elszállok az örömtől!!!!!!
2010. jan. 17. 16:37
 18/20 anonim ***** válasza:
Húú de jóóó!!!!!Szorítunk!
2010. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

loll nekünk ha nincs felszerelés 1x van 1 félévben Jóker mikor nem csinálsz semmit csak leülsz a többi alkalomkor 1-es!!!

15/f

2010. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Norbinak mindent sikerül összehoznia!!!!:SMost szegényemnek eltört a karja és ezért nem tesizik...!!ILYEN NINCS!!!
2010. jan. 20. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!