Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már tényleg nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már tényleg nem értem, most akkor hogy van ez? Valaki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy suliba járunk. Kettővel felettem jár. Elkezdtünk beszélgetni, tök jóban lettünk, és hát nálam túl mutatott egy idő után a dolog barátságon. El is mondtam neki(nem kis bátorság kellett hozzá), de kiderült hogy van barátnője akiről nem tudtam, és később sem beszélt róla. Úgyhogy maradtunk jóbarátok. Azóta is sokat beszélünk, szinte naponta, és folyton mondja hogy jó lenne többet találkozni a suliban és sajnálja hogy szinte sosem jön össze. Nem rég mondtam hogy kidekorálnám a szekrényem, és hozott posztereket(pedig nem kértem rá, de végül nem sikerült odaadnia, mert nem találkoztunk, utólag mondta hogy voltak nála). Szintén nem rég mondta hogy legyen skypom hogy tudjunk beszélni(eddig nem volt). Most akkor túl gondolom, vagy van "valami"? Már azelőtt is kedves volt mielőtt elmondtam mit érzek. Nem értem... :/

Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat. :)



2015. jan. 10. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na, most elakadtam. 2 óra skypera van idő, találkozni nincs?
2015. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nincs idő, csak nem találjuk egymást a suliban, túl nagy (4 emelet)
2015. jan. 11. 14:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, aki nekem fontos, azt az északi sarkon is megtalálom. Egy 4 emeletes ház nem jelenthet akadályt egy szerelmes szívnek, főleg manapság, amikor az etióp éhezők is mobiltelefonnal mászkálnak.
2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sosem keressuk egymast, ugy szoktuk hogy amikor talalkozunk beszelunk, direktbe nem keressuk egymast(legalabb is en)
2015. jan. 12. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:

túlságosan szerelmes vagy, nagyon túlreagálod a dolgokat, amiket leirtál, abból az jött le nekem, hogy csak kedve van egy lány térsasághoz is

bár persze bármi megtörténhet azok közül is, amiket a válaszolók irtak le, de nekem nem tűnt őgy mintha bármi is lenne

nem kéne általánositgatni, hogy nem hűségesek a pasik! ha egy pasi megcsal vkit, nemcsak a pasiban kéne keresni a hibát!

2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig érez valamit irántad... Csak nem igazán tudja mit csináljon.
2015. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!