Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már tényleg nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már tényleg nem értem, most akkor hogy van ez? Valaki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy suliba járunk. Kettővel felettem jár. Elkezdtünk beszélgetni, tök jóban lettünk, és hát nálam túl mutatott egy idő után a dolog barátságon. El is mondtam neki(nem kis bátorság kellett hozzá), de kiderült hogy van barátnője akiről nem tudtam, és később sem beszélt róla. Úgyhogy maradtunk jóbarátok. Azóta is sokat beszélünk, szinte naponta, és folyton mondja hogy jó lenne többet találkozni a suliban és sajnálja hogy szinte sosem jön össze. Nem rég mondtam hogy kidekorálnám a szekrényem, és hozott posztereket(pedig nem kértem rá, de végül nem sikerült odaadnia, mert nem találkoztunk, utólag mondta hogy voltak nála). Szintén nem rég mondta hogy legyen skypom hogy tudjunk beszélni(eddig nem volt). Most akkor túl gondolom, vagy van "valami"? Már azelőtt is kedves volt mielőtt elmondtam mit érzek. Nem értem... :/

Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat. :)



2015. jan. 10. 14:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most látom hogy picit hosszú lett! Köszönöm ha elolvassátok! :)
2015. jan. 10. 14:06
 2/16 anonim ***** válasza:
Még ebben az évben szakít barátnőjével...
2015. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Szintén nem rég mondta hogy legyen skypom hogy tudjunk beszélni(eddig nem volt)" TÉNYLEEG?:DD


Lehet,hogy csak barátként tekint rád nem?

Még van barátnője egyébként? Mert ha igen,akkor nemhiszem,hogy többet akarna..

2015. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tartalék vagy. Ha szakít a barátnőjével legyen valaki, akivel potolhatja.(mindig kell a punci! És csak pár posztert kellet kirakni érte, ügyes)
2015. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem jó hallani... :(
2015. jan. 10. 14:12
 6/16 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz:)
2015. jan. 10. 14:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl sokat belegondolni ebbe,mert /ugyan 1000 pasiból ha 1 ilyen van/ Ő lehet hogy hűséges a párjához,viszont fennt szeretné veled is tartani a jóviszonyt-barátságot.
2015. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

" Ő lehet hogy hűséges a párjához,"

Ez nem hűség kérdése. Hűségesek ahhoz vagyunk, akit annyira szeretünk, hogy nem tudunk másra nézni. Ez a fiú tud, és láthatólag kifelé kacsingat a kapcsolatból. Tehát, kérdező, van esélyed, csakis rajtad múlik a dolog.

2015. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Több mint 2 órán keresztül skypoltunk, ez csak jelent valamit, nem?
2015. jan. 11. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Jelent. Ha mást nem azt,hogy mindketten kockák vagytok. xD
2015. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!