Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznék még romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznék még romantikus pasik, ha igen akkor hol, merre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értsek az előttem szólókkal. Amikor romantikus marha voltam akkor sose jutottam túl a barátzónán. Nyomulós érzéketlen taplóként meg tarolni lehet mint elefánt a porcellánboltban.
2014. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
léteznek, létezünk, csak sajna a nők/lányok 99%ának nem ez kell, szóval én a részemről már csak olyannal vagyok romantikus akivel eljutottam már valameddig és "kiérdemelte" legalábbis ez az elhatározás ha majd lesz valami :) 19/F
2014. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Léteznek, persze, de ők valahogy nem találnak párt.

Egy csomó lánynak a rosszfiúk kellenek.

2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2. randira virágot vittem a lánynak, megfogtam a kezét, elmondtam, hogy tetszik nekem, és szeretnék folytatást, erre hárított, és összejött egy bulizós (valószínűleg nagydumás) faszival, én meg csendesebb vagyok, nem is szokásom nagyon nyomulni. Nyilván rosszul csináltam én is sok mindent, és vannak hibáim, de kinek nincsenek? Annyit értem el, hogy összetört a szívem, de ez van.
2014. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

Léteznek, a barátom romantikus típus ^^

Amúgy kedves megkeseredett válaszolók: ha így gondolkoztok a nőkről, az érződik rajtatok. Nyilván nem fogunk olyannal összejönni, akiből süt ez az utálat, hogy "úgyis dobni fog mert az összes csajnak a nagypofájú alfahím kell"... Nem a romantikával van a baj, hanem ezzel a hozzáállásotokkal. :D

20L

2014. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Igen Dunakeszi f/18 :)
2014. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Látom fáj az igazság. Oké, akkor könyveljétek el, hogy az összes lány gonosz. Én akkor is tartom, hogy nem tudnék olyan pasival együtt lenni, aki nem romantikus. De nyilván rosszul ismerem magam, ti jobban tudjátok :DD
2014. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

lányként én is azt kell hogy mondjam hogy a barátzónában vannak a legtöbben, de nálam ez azért van így mert

-vagy túl jónak tartom a srácot hozzám képest, h nem érdemlem meg

-vagy annyira egy hullámhosszon vagyunk hogy kár lenne elrontani egy kapcsolattal, mert a kapcsolatok úgyis mindig véget érnek

- vagy szimplán csak nem lép semmit a srác ezért a barátzónában marad

2014. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!