Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő ducibb mint naomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ducibb mint naomi cambell akkor mehet a sunyiba?

Figyelt kérdés
sokszor tapasztalni hogy egy férfi vonzódik egy duci lányhoz, de ezt szégyenli, mert mit fog szolni a haver..ezért inkább lerázza, sokszor megalázza kineveti.miért kell ez igy?
2008. aug. 17. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

sose voltam nádszál. mégis mindig volt olyan pasim akivel imádtuk egymást.

sztem is a társaság a hibás. ha nem megfelelő emberek közt vagy, akkor alakulnak ki ilyen tapasztalatok. én is voltam már ilyen emberek közt. persze nem önszántamból, és szerencsére csak iőszakosan. pedig nem is vagyok annyira ocsmány... 175cm vagyok és 75kg, de ha voltak ott szőke cicababák, persze h leszartak a pasik, hiába volt egyedül nekem több az iq-m mint a többi 20nak együttvéve.

idősebb pasikkal próbálkozz, azoknak már nem az a fontos, h villantsanak a nővel, hanem hogy beszélgessenek vele.


ja, és hallgass Mikára: Big girls, you are beautiful! :)

2008. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, azt a girhes kurvát inkább hagyjuk! Ennél pocsékabb nőstényt nem teremtettek még. Amugymeg: az első osztály a párnázott...

Fiu létemre meg azt mondom: egy ien csajszira nemszivesen fekszikn az ember, kidörzsöli a medencecsontja a hasamat!!! Ugyhogy, fel a fe3jjel!!!

2008. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a választ
2008. aug. 20. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!