Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő ducibb mint naomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ducibb mint naomi cambell akkor mehet a sunyiba?

Figyelt kérdés
sokszor tapasztalni hogy egy férfi vonzódik egy duci lányhoz, de ezt szégyenli, mert mit fog szolni a haver..ezért inkább lerázza, sokszor megalázza kineveti.miért kell ez igy?
2008. aug. 17. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
mondd..te hány éves vagy????
2008. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Mond te melyik bolygón élsz? (Már bocsi)

De az én baráti társaságomban sok duci lány van, még is van párjuk, olyan párjuk aki normális testalkató, jó pasik, bárkit megkaphatnának, még is a duci lányok tetszenek nekik. És szereti egymást, látszik rajtuk, fel vállalják, együtt élnek, kézen fogva mennek a suliba (egyetem).

2008. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. és nekem a barátaim között sok ilyen lány van, és sokszor cinkelik őket, ha te ezt nem tapasztaltad még akkor jó neked, én utálom ezt nézni,és sosem tudom szó nélül hagyni. ezen a bolygón élek nem tudom mit kell itt izélni azért kérdeztem mert sok ilyen hapsi van. nem pedig azért hogy itt basztassatok.
2008. aug. 17. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

jójó, oké, igazad van, de akkor is, hogy lehet 22ÉVESEN egy ilyet kérdezni???

meg miért pont Naomi Cambell?

komolyan, ez egy hülye kérdés. kb.olyan mintha azt kérdeznék, h "ha nem vagyok olyan gazdag mint Brad Pitt akkor már nem lehet egy igazi jó nőm?"

uff..

2008. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy el kellett olvasnod a hülye kérdésemet, de kb 6 féle képpen próbáltam feletnni, de ez a szaros rendszer nem engedte igy maradt ez. de egyébként sehol nem látom kiirva hogy minden kérdést muszály elolvasni, és a kérdezőt minden képpen hord le mert nyomorultul tette fel a kérdést. sajnálom ha nem értitek a lényeget amit kérdezni akartam, nem a hasonlaton kell fennakadni
2008. aug. 17. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Amúgy én még rosszabbat tapasztalok: ha pinki vagy, meg pörgős meg menős, meg lejársz a helyi k***neveldébe lerészegedni a hsonszőrűekkel, lehetsz 200 kiló is, és bűnronda, de ha pl. rocker vagy deszkás vagy, jön a "70 kiló fölött nem nő hanem tehén" meg a "fogpiszkáló" és "undorító csontváz" titulus. Közösségfüggő hogy hogy van ez. Aki a negatívat tapasztalja egyszerűen rossz helyen van.
2008. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző válszhoz: 19 vagyok, lány, gimnazista tapasztalatok alapján.
2008. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Úgy érzem ki vagy akadva. Nyugi, sztem nem az a gond. Olyan kövér lányoknak is vannak iszonyat jó pasijaik, h csak na.
2008. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint jobban bejönnek a ,,testesebb" lányok, jó ne legyen 250kg, de ne is elöl deszka hátul léc:) de azért legyen rajta mit fogni :P

20 éves pasi

2008. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a pasi szégyenli a csaját,illetve azt a lányt,aki tetszik neki,akkor a pasi az éretlen,és nem a élány hibás.Van ilyen,de azért társaságfüggő nagyon.
2008. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!