Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázkodni érdemes ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázkodni érdemes ilyen esetben vagy küldjem el a sunyiba?

Figyelt kérdés

A baráti körbe belekerült egy igen nagy testi méretekkel rendelkező csaj. A kezdetben normálisan viselkedett, majd egyre több hülyeséget szedett fel. Nem bántásból, de a csaj 150 kilós, és 165 cm magas. Folyamatosan próbál közeledni a normál testalkatú fiúk/haverok felé, dörgölőzik, bújik annak ellenére hogy már sokszor mondtuk neki hogy "hagyjon békén".

Feszülős ruhákat kezdett el hordani, a gyomrunk fordul ki. Volt már két srácnál hogy majdnem a párkapcsolatuk ment tönkre mert a csaj bekavart a srácok barátnőjénél, csupán azért hogy megszerezze magának valamelyiket.

Amikor kérdeztük miért csinálta annyit mondott : ha az övé nem lehet akkor senkié.

Nem hiányozna a felesleges balhé, nem tudom hogy lehetne szép szóval leállítani.

Bulikban kihasználja ha valaki ittas és egyből taperolni kezdi, és amikor rászólsz csak hihihihihi, ennyit mond.


2011. nov. 10. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"ha az övé nem lehet akkor senkié."

Az ilyen felfogás annyira gusztustalan, mint a szemét. Ha tudnám, hogy ilyen a csaj, akkor én elküldeném a sunyiba.

2011. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a sunyiba. Senkinek nem hiányzik egy ilyen kavarós fruska.
2011. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesó! Privátba nyomd már át az elérhetőségeit :D
2011. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen küldd el a sunyiba.
2011. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarunk botrányt, ígyis mindent felhánytorgat, még egy 2dl kólát is amit ő vett, persze azt figyelmen kívül hagyja hogy mi mennyit tettünk érte a közelmúltban. Voltunk annó fent nála, és azt is felrótta hogy mennyi vizet használtunk el kézmosáskor, wc lehúzáskor, és mennyi villany ment el amig a zene szólt náluk. Van barátja is, aki rá van szorulva a csajra...
2011. nov. 10. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy idegesítő de ne mond meg miért azt vagy rájön vgy küld el a p-be
2011. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy került egyáltalán be ebbe a társaságba? szerintem jobb, ha mielőbb megszakítjátok vele a kapcsolatot, aztán hiába hánytorgat fel bármit is, egyszerűen összeférhetetlen.

Persze lehet, hogy ez a viselkedés valami komolyabbat rejt a háttérben, nem hiszem el, hogy ki van békülve magával és valószínűleg ezért vette fel ezt a kemény vagyok, megszerzek magamnak mindent attitűdöt. Úgyhogy lehet, hogy érdemes lenne vele erről 1x beszélni nyugodt körülmények között, de úgy, hogy ne támadásnak élje meg, hanem, hogy segíteni akartok neki, de ha nem látja be és továbbra is ilyen, akkor ne hívjátok többet szerintem.


Én is voltam ilyen helyzetben sajna, csak ott az volt a különbség hogy én kerültem be újonnan egy társaságba, és ott volt egy ilyen rosszindulatú debella és el kezdett fúrni, végülis mindenkit nem csak engem, de a többiek mégis tűrték és szerették...mondjuk ott mindenki sérült lelkű volt az biztos...de évek múltán megbeszéltük a dolgot (előbb kellett volna) és most jó minden :)

2011. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltunk segíteni neki, de akkor egyből félreértette és arra panaszkodott hogy rá senki nem néz úgy mint egy nőre, őt nem simogatja, puszilgatja, ölelgeti meg egyik haver sem. A barátját pedig ott akarja hagyni, pedig hihetetlen de egy normál testalkatú srác. A csaj 3 év alatt szedte fel ezt a súllyfelesleget magára.
2011. nov. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!