Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teteszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teteszik nekem egy lány, de nem merek odamenni hozzá beszélgetni meg ilyesmi, mert attól tartok, hogy barátja van aztán elküld a sunyiba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lányt még nem igazán ismerem néha láttam a folyosón , nevét nem tudom ,viszont egyszer vizsga előtt már beszéltem vele , de csak úgy általában izgul-e tudja-e a tételeket stb... kérlek segítsetek hogy kezdjem a dolgot?
2009. jan. 13. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha látod, köszönj neki, és ha lehetőséged adódik rá, egyszerűen kezdj el beszélgetni általános dolgokról, hogy egyáltalán megismerd. (lehet, hogy utána nem is fog annyira tetszeni, de majd kiderül) Ha így is elküld bármilyen indokkal, akkor hülye, de ha eddig nem tette meg, akkor valószínűleg most sem fogja.

A lényeg, hogy ne azzal kezd, hogy "mozi stb." egyéb baromság, mert érthető módon egy idegent ilyen módon visszautasítana. (a normálisabb ember)

2009. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

csááá!


a helyzet könnyebb, mint hinnéd, nekem is hasonló helyzetem volt, én az alább leírt módon csináltam, és összejött :)

keresd meg iwiwen a csajt, ott megtudod rögtön, hogy van-e esélyed (hisz ha kapcsolatban van, közös kép a pasijával, satöbbi, az tuti bukó) na ezután írj neki egy olyan levelet, hogy "szia xy vagyok, biztos emlékszel rá h itt meg ott találkoztunk, Ne haragudj h csak így írok, tudom hogy ezt személyesen kéne de nem tudom mikor látlak újra. Szimpatikus lánynak tűnsz, szívesen megismerkednék veled, volna e kedved ekkor meg akkor eljönni velem teázni egyet? Ha van kedved, jelölj vissza, és megbeszéljük, ha nem, akkor így jártam :D "

Na vmi ilyesmit szépen megfogalmazva. Aztán ebből rögtön kapsz választ, bármilyen formában is. Ha meg negatív, akkor puff neki, semmit sem vesztesz...


Nekem bejött, de nem tudom a többi lány hogy reagálna rá...

2009. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha parázol odamenni egy lányhoz, akkor meg is érdemled, hogy ne legyen bnőd.
2009. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól ne tarts, hogy barátja van. Ezt majd döntse el a csaj, hogy mit akar. Ha szereti a barátját, akkor úgyis hamar a tudtodra adja, ha meg már úgyis szarban van a kapcsolata, akkor meg csak örülni fog, hogy más odamegy hozzá ismerkedni.

Mondjuk vizsga előtt mikor izgul csak úgy spontán :-) vegyél elő egy csokit a zsebedből, és add oda neki, hogy ez majd segít... Lehet, hogy nem fogja elkérni mert nem bír enni az ideg miatt, de biztos jobban fog emlékezni rád....


Ja, és minél hamarabb az első néhány mondat után mutatkozz be neki... Akkor ő is megmondja a nevét, nem kell ismerősöket, csoporttársakat kérdezgetni...

B.

2009. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik h nem tom tetszem -e neki . De köszi a hasznos tanácsokat. Volt 1 haverom aki a másodikhoz hasonló módszerrel indított és bejött neki is. Lehet az elsz Már csak iwiw/myvipon kell emgtalálni , a dolgot az nehezíti h nem tom a envét de ez csak idő kérdése. Egyébként ha a nevét nem tom az első se egy elvetendő ötlet! Kössz még egyszer az eddigi válaszokat.
2009. jan. 14. 07:23
 6/7 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak írom , hogy sajnos ez akkor nem jutott eszembe:(
2009. jan. 14. 07:27
 7/7 A kérdező kommentje:
1 lány véleményét esetleg megkérdezhetném erről a leveles myvipes iwiwes dologról , hogy a lányoknak általában ez mennyire tetszik?
2009. jan. 14. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!