Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom úgy megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom úgy megoldani, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Három hónapja találkoztam párszor az egyik osztálytársammal, voltunk színházban, moziban hazakísért és rengeteget beszéltünk facebookon és személyesen is. Aztán volt nálam egy buli, ami után kikísértem az állomásra, és mielőtt elment megcsókolt. Elég rossz volt, mert meglepődtem, nagyon korainak éreztem és lefagytam. Azóta nagyon zavarban vagyok a jelenlétében, látványosan kerülöm és szegény nem érti hogy miért. Utána én mondtam neki hogy nekem ez túl gyors, és megkértem hogy ne csókoljon meg, bele is egyezett, de készpénznek vette hogy járunk, és az osztály előtt is valamilyen szinten felvállaltuk. Nem vagyok belé szerelmes, és még nem is akarok járni senkivel, nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nekem ez nem fog menni. Már nem is merek vele személyesen beszélni, és facebookon sem, a barátnőim sem tudnak rávenni.

2014. dec. 10. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egész pontosan a kérdésre válaszoltam. én sem mondtam, hogy a srác a hibás.

hatos

2014. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem írtál ilyet, de a javaslatod azt az érzetet kelti: srác nem tudott várni, ezért nem jött össze a dolog.
2014. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

látom, nem világos.


a kérdező akkor tudja "úgy megoldani, hogy ne bántsa meg", ha rákeni az egészet.

hatos

2014. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem biztos nem esne jól egy ilyen.
2014. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek azzal hogy rákenem, úgy oldom meg hogy nem bántom meg? Bocsi hetes félrenéztem. Tegnap beszéltünk és nagyon mérges volt rám, bocsánatot kértem tőle, és tisztában vagyok vele hogy ennyivel nem lehet megoldani. Nagyon kivolt rám, de őszintén leírtam neki mindent, és elmondtam hogy egyszer sem hazudtam neki. Aztán elment.
2014. dec. 13. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!