Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom úgy megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom úgy megoldani, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Három hónapja találkoztam párszor az egyik osztálytársammal, voltunk színházban, moziban hazakísért és rengeteget beszéltünk facebookon és személyesen is. Aztán volt nálam egy buli, ami után kikísértem az állomásra, és mielőtt elment megcsókolt. Elég rossz volt, mert meglepődtem, nagyon korainak éreztem és lefagytam. Azóta nagyon zavarban vagyok a jelenlétében, látványosan kerülöm és szegény nem érti hogy miért. Utána én mondtam neki hogy nekem ez túl gyors, és megkértem hogy ne csókoljon meg, bele is egyezett, de készpénznek vette hogy járunk, és az osztály előtt is valamilyen szinten felvállaltuk. Nem vagyok belé szerelmes, és még nem is akarok járni senkivel, nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nekem ez nem fog menni. Már nem is merek vele személyesen beszélni, és facebookon sem, a barátnőim sem tudnak rávenni.

2014. dec. 10. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
face-n linkeld be neki ezt a kerdest es mondd hogy te irtad. problema megoldva.
2014. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szegény srác :( miért hitegeted?
2014. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy nem akarsz tőle semmit, mert nem néz ki elég jól! Rosszul fog esni neki, de ha máshogy derülne ki, az még rosszabb lenne.
2014. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan, szemtől szemben azt, amit itt leírtál.
2014. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem is néz ki rosszul, és amúgy sem ez lenne a gondom. Megmondanám és neki személyesen, ha képes volnék rá.
2014. dec. 12. 17:22
 6/15 anonim ***** válasza:

megbántás nélkül egyféleképp:

"én is benne lettem volna, ha megvárod, míg eljön az ideje. de így már nem működik."

2014. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6: Mintha a srác lenne a hibás, remek!
2014. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy az ő hibája, tudom hogy legnagyobb részt az enyém. Egyébként tegnap beszéltünk, és nem lett túl jó vége.
2014. dec. 13. 12:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ezt a 7. válaszra írtad, akkor üzenném, hogy az a hatosnak szólt. Azért is van előtte a hatos.
2014. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi történt, elmondod?
2014. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!