Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyen szex de ne bántsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen szex de ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Totál rám volt kattanva a csaj kb. 1 évvel ezelőtt, de én nem akartam tőle semmit, a kapcsolat meg is szakadt köztünk.

Nemrég megint összefutottunk. Van barátja, de úgy érzem, még mindig nagyon tetszem neki.

Én viszont csak meg akarom d.ugni, viszont ha ezt így nem mondhatom meg neki... Szerintetek hogy csináljam? Hogy legyen szex is, de ne bántsam meg?


2014. jan. 17. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, kíméld meg azt a lányt magadtól...27N
2014. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van barátja--ne mássz bele egy kapcsolatba,am sem szép,főleg ha csak használni akarod.

de igen,megmondhatnád neki,ez a legtisztességesebb formája--a csaj tudja mire kell,h akarja úgyis belemegy,a leggusztustalanabb féreg módja ennek,ha eljátszod,hogy mennyire odavagy érte,majd megfekteted és szevasz...

2014. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél férfi, és mondd be az igazat. Ajánld fel neki, hogy "Figyi, én szívesen tönkreb***om a kapcsolatodat, hogy utána egy utolsó kis szennyes ribinek érezhesd végre magad...és gyötörhessen a bűntudat jó sokáig" :DDD
2014. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg töle mennyiért van nála egy numera? Igy lehet, összejön egy dugás és nem kell kapcsolatot szinlelned. Vagy pofán-asz. Az is világos helyzet.
2014. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Dehogynem mondhatod meg neki, sőt, ez az egyetlen tisztességes módja. Vagy ha ő jön rá és kidobja a pasiját egy szexért veled.

Ha férfi vagy, nem rejtegeted a szándékaidat, ha annyira kíván téged, mondjon csak le a srácról. De megcsalni nem érdemes, csak szegénységi bizonyítvány mindkettőtökről.

24F

2014. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne megmondani egy nőnek, hogy szeretnél vele egyetlen éjszakát eltölteni, csak szex céljából?


Tény, ilyenkor kevesebben mondanak igent, de legalább nem hitegeted semmivel, és maximálisan tiszta a helyzet.

2014. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!