Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi van akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi van akkor, ha a lányban több egy picit a férfihormon-amiről nem tehet (így sikerült) és ezért kicsit szőrösebb a kelleténél?

Figyelt kérdés
Szőrtelenít, de nem maradhat titok a helyzet egy kapcsolatban ugye. Ez szakító-ok? Vagy taszít titeket ez a természeti "adottság"?
2010. jan. 27. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit a szőrösebb kategória vagyok. De ugye van már sok minden ami a szőrtelenítést segíti. És ne aggódj, tényleg nem számít a szerelemben, már írták, hogy ugyan közhelyes de mégis igaz. Addig én se hittem amíg, meg nem találtam az első nagy szerelmem. És tudom ha egyszer ennek vége lesz, fogok még olyat találni aki szerelmes lesz belém, és úgy szeret ahogy vagyok. úgyhogy egy percig se aggódj.
2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm nagyon szőrös alkat,de engem ez egyáltalán nem zavar!Ilyenkor télen ,tőlem nyugodtan hanyagolhatja a szőrtelenítést,ha ahhoz van kedve.
2010. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%

Bajszod van ?

Vagy a segged szőrös ?

Hmm ?

2010. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Utolsónak: sose láttál még ilyet?

Akkor nézzél magadra. Utána képzelj oda mindehol kétszer annyi szőrt, feketében. Kivéve azt, hogy a szeméremszőrzete ugye háromszög alakú, mert lány.

2010. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Mennyire szőrős?Mint a jeti?
2010. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mint a szíved!
2010. jan. 29. 17:38
 17/17 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak még együttérző emberek

s kedvem nem szegik a s.ggfejek!! :D

2010. jan. 29. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!