Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha többet iszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha többet iszik a kelleténél. (? )

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, nem iszik minden nap, de a bulik neki akkor jók ha minél részegebb. Tudom, hogy a legtöbb vele egykorúnak(22) hasonlóan telnek a bulik, de engem borzasztóan zavar. Hét közben is van amikor összejárnak a haverokkal sörözni, néha több lesz belőle, és előkerül a tömény pia. Mint aki nem tudja megállni. Már mondtam neki, nem egyszer össze is vesztünk emiatt. Ő úgy fogja fel, hogy én mindig beleszólok, meg meg akarom határozni, hogy mit csináljon. Elmondtam azt is neki, hogy ilyenkor nem épp a legvonzóbb látvány, mintha nem is ő lenne. Könnyen odáig fajulhat a dolog, hogy egyszer otthagyom emiatt, pedig nagyon szeretem, és minden más tökéletes köztünk, már lassan 4 éve együtt vagyunk. Mit tegyek? Nem az zavar, ha iszik, hanem amikor már több a kelleténél...Minden egyes buli előtt attól félek, hogy megint ugyanoda lyukadunk ki...Tanácstalan vagyok!
2011. máj. 11. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kössetek kompromisszumot. ne mindig együtt menjetek el bulizni. Gondolom ennyi idő után megbízol benne. Menjetek el néha külön bulizni. Olyankor ő haverozzon, igyon ami jól esik neki. Ha meg együtt mentek akkor fogja vissza magát
2011. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy előbb-utóbb megundorodsz tőle.
2011. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ha veled megy el bulizni a párod, akkor fogja vissza magát és csak mértékkel igyon és járjatok el külön néha bulizni. Ha nagyon akar, akkor igyon a haverokkal néha-néha, csak ne ez legyen a fő szórakozása.
2011. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

szerintem mondd meg neki, hogy csúnya dolog inni és biztosan be fogja látni, hogy tényleg az! aztán mennyetek el közösen a templomba, ha megkéred oda is szívesen el fog menni veled.

ámen!

2011. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg igyál te is, akkor biztos nem fog zavarni! XD
2011. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

- a ne együtt menjetek bulizni dolog nem megoldás. 4 éve vele vagy, ha komoly a dolog, előbb-utóbb együttélés lesz belőle. Ott már úgysem jön be a "nem fáj, amit nem látok" illúzió. Ha hazaállít majd neked részegen, az sem lesz jobb.


- az igyál te is javaslat butaság. Egyértelmű, hogy a kérdező értékrendje ebben más.


- Ha a barátod ezen nem hajlandó változtatni a kedvedért, akkor jó esetben remélheted, hogy kinövi ezt az ivós korszakát évek múlva. Rosszabb esetben a 25-öt elhagyva is ezt fogja csinálni.


Én jártam egy ilyen típusú sráccal, aki még 25 évesen is ilyen volt. Nem is bírtam mellette 5 hónapnál tovább.

2011. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
persze, hogy el fogja hagyni az ivást! 25 fölött nincsenek is a kocsmában emberek, mert az asszony megmondta hogy márpedig pia nincs, akkor nincs. sírjak vagy nevessek?
2011. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja abbahagyni. Figyelj, az én exem nagyon nagy ivós (pedig még csak 18 évesek múltunk) ami annyira nem vészes - látszólag. Nem szokott hányni, nem dülöngél, nem beszél furcsán. Egyszerűen nem látszik rajta.. DE: amikor iszik, minden lánnyal kikezd. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, hogy ilyen csúnyán megcsaljon (egy este alatt legalább 3-4 csajjal) Sőt három héttel ezelőtt megint kicseszett velem, és jé, megint a pia az oka. Amikor együtt voltunk is nem ért oda randira mert előtte haverokkal ivott és gatya részeg lett..basszus ahogy ezeket írom is már 200 a vérnyomásom. -.-" Szóval adj ultimátumot, különben még hasonlóban is lehet részed, mint nekem. Utána legalább két hónapig nem voltam önmagam, lelkileg totál mélypontra kerültem.:(
2011. máj. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy megcsal...Nem olyan típus egyrészt, másrészt nála meg a pia úgy jön le, hogy furán meg hülyeségeket beszél, kicsit dülöngél is, na meg másnap nem mindig tudja összerakni a képkockákat, hogy mi mikor történt...
2011. máj. 12. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen korszak szinte minden férfinál van, nem hiszem, hoyg elkéne hagynod azért mert nem fog megváltozni. Ha elhagyod akkor azért hagyd el mert most nem bírod, de a jövőben egyáltalán nem vennék rá mérget hogy ez így marad. Később ő is és a baráti köre is megkomolyodik, megnősülnek, családjuk lesz stb. aztán lehet páran nem találnak párt és folytatják ezt az életformát, de szerintem a többségnél, ahogyan a párodnál is változni fognak a dolgok.
2011. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!