Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több fog-gátlót vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fog-gátlót vettem be a kelleténél mit tegyek?

Figyelt kérdés
valamelyik nap többet vehettem be amikor azt hittem hogy nem vettem be este, és másnap reggel is bevettem egyet annak pótlására meg este is az aznapit, de ezekszerint mégis bevehettem egyet az azelőtti este. most egy fog gátlóval így kevesebb a kelleténél :S bevegyem azt az egyet vagy ne vegyem be amit még bekéne ma? pont ma kellene az uccsót bevennem, utána a menszesz ideje van. ne vegyem be mert úgyis menszeszelni fogok?
2011. aug. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem akkor 20nap alatt beszedted a 21 tabit. Szerintem ma már ne vegyél be többet, mert a 21 szemet bevetted. Nem probléma ha egy nappal előbb jön meg.

24L

2011. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen úgy....rendben köszönöm :)
2011. aug. 1. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy lehet megcsinálni? Rá vannak írva a napok -.-
2011. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
le van írva a betegtájékoztatóban, hogy mi a teendőd
2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs leírva rá semmmi csak annyi hogy túladagolásnál nem észleltek semmilyen károsodást. jééé tényleg? :D:D nem mondod h rajta vannak o.O a napok aztaaa rá se jöttem volna magamtól,ha nem mondod... pláne hogy 3 éve szedem -_-' xD
2011. aug. 2. 10:19
 6/6 anonim válasza:
velem is történt hasonló, még régebben amikor szedtem én is elhagytam a levelet(vagyis azt hittem) ezért a másikból kezdtem tovább szedni, aztán meglett, csak én elég sokáig szedtem a másikból, több mint 1 hetet, így eléggé bekavaró volt számomra is h mikor melyik van, persze csak tovább kell szedni de elgondolkodik az ember ha beszedte az uccsót h héj miért szerdán van vége amikor nem ekkor kéne :D kidobni meg én se akartam a másik levelet amin maradt mer hát elég drága mulatság ^^ együtt érzek veled h milyen rossz is ha máshogy van mint kéne :D:D am meg a kérdésre válaszolva nincs semmi baj, úgyis abba hagytad volna a héten a menszi miatt, utána meg úgyis újra kezded szedni, csak max 1 nappal korábbanjön meg
2011. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!