Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi van akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi van akkor, ha a lányban több egy picit a férfihormon-amiről nem tehet (így sikerült) és ezért kicsit szőrösebb a kelleténél?

Figyelt kérdés
Szőrtelenít, de nem maradhat titok a helyzet egy kapcsolatban ugye. Ez szakító-ok? Vagy taszít titeket ez a természeti "adottság"?
2010. jan. 27. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Láttad a Libidó c. filmet? Ne nézd meg, ha még nem láttad!

Szerintem elfogadható egyébként.

2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
attólfügg,ha olyan borostás mint én akkor az pöppet gusztustalan,hacsak a lába szőrösebb kicsit de szőrteleníti akkor nincsgond
2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

én nem járnék ilyen csajjal, bocsi

20 F

2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem biztos, hogy nem zavarna, ha amúgy szeretnénk egymást, közhelyes, de tényleg nem a külső a fontos számomra (én se vagyok egy Adonisz mondjuk :) ).
2010. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 JW ***** válasza:
100%
Nyilván nem csubakka vagy, gyantát meg feltalálták, szóval szerintem qrvára mellékes. :)
2010. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Én ismertem egy olyan csajt, aki hormonzavaros volt, és tetőtől talpig borotválta magát (háta, arca, minden csupa szőr volt)Én ettől sem undorodtam. Gondolom Te nem ilyan vagy... Szerintem semmi gond nincs ezzel!
2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát figyelj, nekem is van egy kis bajszam, de a páromat ez egy kicsit sem zavarja, szerintem egy 3 éves kapcsolatban ez a legkisebb gond...ha ennyi visszariaszt egy lánytól, akkor inkább tényleg hagyd ott...ne szenvedjen melletted...
2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok :) Még várok ilyen jó érzésű toleráns, vagy keményen odamondogatós válaszokat is! :)

Csak őszintén!

2010. jan. 27. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan barátnőm, aki kétszer olyan szőrös volt, mint én. Virilizmus.


Amúgy aki ilyen, az többnyire temperamentumosabb is, amit értékelnek a fiúk.

2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van benne valami, most h mondod. Bár szerencsére nem durva a helyzetem =) meg ettől függetlenül elég optimista is vagyok és határozott, szóval nem az az elvonulós bányarém style. Egyébként szerintem sem ez határoz meg egy embert. Csak kíváncsi vagyok mások építő kritikáira :)
2010. jan. 27. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!