Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból szerelem? :O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? :O Segítség mert még nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit régóta ismerek, és most szerelmet vallottam neki és találkozunk holnap mit csináljak?

hova vigyem el ilyen hidegben? :/ Jah és valahog azóta mióta stresszes vok lett néhány pattanásom és elég pirosak ezt ellen mit tudok tenni egy éjszaka alatt? :( (bocsi a helyesírásért de sietek)


2010. jan. 23. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
vidd el valahova kajálni, moziba, vagy esetleg korcsolyázni ha van rá lehetőség én korcsolyázni vinném, esetleg korcsolya aztán kaja :) 16/F
2010. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Csajt elviszed a mekibe és kérsz magadnak egy papírzacsit.
2010. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.-nak most olyat mondanék hogy húúúúúú...elsőnek köszi a tipped de korizni nem szeret :/
2010. jan. 23. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hidegben inkább menjetek moziba, valami romantikus filmre, az bejön a csajoknak. Utána valami vacsi, pizza vagy meki...
2010. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Moziba elvinném de így ha nem tud róla akk szerintetek örülni fog neki?
2010. jan. 23. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy teázóba. merre laksz? csak mert lehet tudnék tippeket adni..
2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19:51 vagyok, biztos örül ha romantikus a film (én is így akarok msot épp felszedni egy csajt csak házimozival :)
2010. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtad barátok voltatok...szóval semmi probléma...ismered a lányt,csak a lényeg,h legyél tök természetes,és ne stresszelj;)a teázó nem egy rossz ötlet szerintem se. a pattanásaidat pedig kendd be fogkrémmel.
2010. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
barátságból hamarabb lesz szerelem mint szerelemből valaha is barátság ... :P
2010. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
basszus miaz hogy örülne e neki, ha nem örül neki akk nem is akar veled lenni, ha veled akar lenni akk meg iszonyatrohadtmindegy hogy hova viszed... ugy is az számit hogy veled van... vááááhhh gyökerek...
2010. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!