Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 év után nem tudom eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 év után nem tudom eldönteni hogy szerelem ez, vagy csak kötődés? Segítség

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok a párom 21.

2,5 éve vagyunk együtt. Mesébe illő a szerelem, meg a köztünk lévő kapcsolat. Mindig volt köztünk néha néha egy kis konfliktus helyzet. De igazából borzasztóan tiszteljük és szeretjük egymást.

De én sajnos most kételyek között vagyok. Nem tudom eldönteni hogy ez most is szerelem vagy kötődés csak.

Sokszor gondolok arra hogy lehetne valaki más, valami új. De sose olyan komolyan! Sose tudnám megcsalni se.

Már 1x2x ugy voltam, hogy na most szakítok... De nem megy mert imád engem. Pedig nem vagyok egy gyönyörűség... Meg mindent megtesz értem, amit csak kívánok!! Ritka egy ilyen pasi!!

1.Nem tudom hogy mennyire biztos hogy jobbat is találhatok ennél vagy hogy valakivel lehetek-e megint ilyen boldog mint most vele?!...

2.Vagy hogy jó döntést hoznék-e ha szakítok?

3.Hogyan derülne ki hogy szeretem-e még, nem csak kötődök?!

CSAK AZ ÍRJON AKI RENDES VÁLASZT AD! BUNKÓ,FIKÁZÓ SZAVAK NEM KELLENEK! KÖSZI


2010. máj. 17. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok! Szegény, van elé baja.
2010. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is átéltem hasonlót és a szakítást választottam, de mivel fiú vagyok nekem könnyebb döntés volt, mindig jó visszatérni a vadászmezőkre. :D HA már ott tartasz hogy a szakításon gondolkozol akkor mindenképpen tedd meg mert később csak rosszabb lesz (nálunk legalábbis igy volt)

Miután elmondod neki mit akarsz lesz pár hét szenvedés, azonnal vissza akarsz menni hozzá. Velem ez volt, de tartottam magam az elhatározásomhoz és utolag nagyon helyesen is tettem ezt.

2010. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel tiniszerelem a tiétek és nagyon fiatal voltál mikor összejöttetek, nem csodálom, hogy újdonságra vágysz. ezért nem is szerencsés egyvalakinél leragadni ilyen fiatal korban, mert kimaradnak az életedből a tapasztalatok. ha nem érzed azt amit régen, szerintem szakíts.
2010. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

óóó volt nekem Ő előtte életem:D meg jó pár pasim is:D de lehet hogy valóban, még nem elég...

köszönöm a tanácsokat!:)

2010. máj. 17. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
:(
2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"lehetne valaki más, valami új"

"1x2x ugy voltam, hogy na most szakítok"

"De nem megy mert imád engem" ---Ő téged,nem te őt

"mennyire biztos hogy jobbat is találhatok ennél"


Olvasd össze,szerinted ezek arra utalnak,hogy szerelmes vagy?

2010. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy mit éreznél akkor, hogyha más lány kezét fogná az utcán. Ha nem fáj, akkor ideje lezárni a kapcsolatot.
2010. máj. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyan ennyi ideje vagyunk együtt. ugyan 18+1 éves vagyok és a Párom is ugyan ennyi..

én megpróbáltam mással.. szakítottam, nem beszéltünk, de végülis nem bírtam ki nélküle. Nagyon kötődöm emberekhez, főleg ilyen viszonyban, de érdekelt mi van, ha mással vagyok... megakartam mást ismerni, és persze ilyenkor előjön, hogy akivel épp vagy mennyire hasonlít arra akivel évekig voltál. Gondolj bele.. 2,5 év alatt szerintem teljesen kiismerted (jobb esetben) persze ehhez nyitottság kell. És tudod mit szeret, mikor mondja ezt-azt... egy másik pasinál is tuti ezeket figyelnéd, vagy pont nem, és tetszene az újítás.. én rettentően félek az új dolgoktól, főleg az új emberektől.. Nehezen ismerkedem és ezért sincs sok barátom.. egyszerűen akárkinek nem mondok el akármit.

Na, de vissza térve... nem tudom hogy vagy vele.. Az én pasim iszonyatosan a nyakamon lóg.. nem mindig, de pl amikor vele vagyok, akkor egy nap 2131231x elmondja, szeret.. Jó nem baj, de ezzel is olyan erőltetett az egész. Mintha mondania kéne, mert elfelejtem? vagy elfelejtem hogy ő a pasim? nem tudom :D

Szerintem érzi, hogy én annyira nem vagyok belezúgva, és úgy érzi muszáj mondania különben még jobban kiszeretek belőle.. mitudom én.

Szóval szerintem, vagy megpróbálod de azzal fájdalmat okozol neki, ha nagyon szeret, vagy maradsz vele és gondolkozom, mivel lehetne kicsit színesebbé tenni a kapcsolatotokat.

Pl. elmehetnétek egy csomó helyre kirándulni :)

túrázni, játszani valamit (mi ma frizbisztünk :P.

Ja és... én azért is untam meg Párom, mert a szex unalmas volt. 19 évesen veszítette el én meg 15.. Ő csinálja 2 éve én meg 3,5. Nekem szükségem van az újításokra, a külsőm is 2-3 hónaponta változik.. ő mindig ugyan olyan, és talán ezért unalmas.

Eléggé kreatív ember vagyok hozzá képest. Ő reálos én meg humános vagyok, és nagyon nem értünk egyet 1-2 dologban. De egyébként, mi az atombombáról eltudunk részegen, meg úgy normálisan is dumálni.. :D

Ja igen, szóval vedd figyelembe ki milyen beállítottságú.. az életszemlélet szerintem rohadt fontos! Egy olyan emberrel nem tudnék együtt lenni, aki teljesen más véleményen van, és csak a szexben értünk egyet :D

Na, sokat írtam.. a fele hülyeség mindjárt kettő.

Azért remélem akad benne hasznos is.

A lényeg: Te döntesz, gondolkodj! Mi éri meg jobban, és ne csak magadra gondolj szerintem... A párod, ha mindent megad, és figyelmes, odaadó akkor ne ereszd el.. lehet vannak jó pasik még de mennyi az esélye hogy rálelsz még egy ilyenre. Arról nem is beszélve, hogy emberekről és érzésekről van szó, nem pedig használati cikkekről!!!

2010. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!