Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Düh vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Düh vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom,februárban szakitottunk.Ő szakított,szerinte megcsaltam.De ő is tudja ,hogy nem.

Azóta martuk egymást veszekedések,írt 'kamu' smsket .. Május fele összefutottunk elég ittas állapotban dumáltunk eljött hozzám kavartunk,elkezdett nyúlkálni felháborodtam hogy csak megakar dugni mire ő a fejemhez vágta hogy igy szeret meg mért keresett engem hülye smsekkel hívásokkal hogy mást keres.Másnap mondta nembír velem még kapcsolatot.Hát rendben. Ilyenekt csinált hogy elém hozott egy csajt és próbálta lekapni,mikor meg elmentem onnan jött utánam .. Sorolhatnám.Aztán hallok ilyen pletykát hogy én dobtam.. Össze is vesztem vele,aztán meg barátnőmnek írja hogy a hisztijeimért nem jön velem újra össze! Őszintén,mit akar?? Szeretem de ilyenkor megaláznám ... Hogy tudnám ' visszacsábitani ' ?


2010. júl. 15. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
dik xD
2010. júl. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond ezt neki-Kísz a vácsorá Győzőű!-és már megy is haza.Az olvasottak alapján hasonló a mentalitásotok.
2010. júl. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én normális kommentekre vártam,nem hiszem hogy másfél éves kapcsolat hasonlitható lenne GYŐZŐék életéhez... :)
2010. júl. 15. 04:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is,űk mán vagy 20 éve házasok.
2010. júl. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics*ba ezt a f*szt
2010. júl. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nemakarom! Én Rák vagyok ő Skorpió
2010. júl. 17. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!