Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a szerelem?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik talán a kérdés, de engem az érdekelne: létezik-e az, hogy két ember hosszú távon szerelmes egymásba, viszonzott az érzelem és nem egyoldalú? Csak mert már sokszor jártam úgy, hogy szerelmes vtam de nem viszonozták, illetve úgy is, hogy engem szerettek, de én nem szerettem viszont. A környezetemben sincsenek valódi szerelmek, csak kényelemből vannak együtt a párok. Már nem tudok hinni benne... Létezik?
2011. nov. 27. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik és full kémia az egész.
2011. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik, de egy különleges nagy szerelem elég ritka, nem találkozol vele minden sarkon.
2011. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te miért gondolod, hogy létezik? Saját tapasztalat, vagy csak egyszerűen hiszel benne?
2011. nov. 27. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Nem sokszor voltam szerelmes, de az óriási. Én úgy tartom, hogy akkor él igazán az ember, amikor szerelmes. Amikor nem, csak vegetál. Akinek a szerelem kémia, az se volt soha szerelmes. Aki nem volt szerelmes, azt nagyon sajnálom. Igaz, a poklok poklát is meg lehet járni közben. Meg is jártam. És újra meg is járnám újra, ha lenne kiért!
2011. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem krva szar érzés. A nyakadban dobog a szived, izzadsz... féltékeny vagy... áá.. krva sz@r
2011. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kobudera ***** válasza:
Létezik szerelem. De az igazi megéléséhez nem árt ha Te is tisztában vagy önmagaddal. Azzal, hogy ki vagy, mit akarsz és mi tesz elégedetté az életben? A szerelem megélése szellemi fejlettség függvénye is, nem testié. Ebből adódóan sokan kémiának tartják, de a dolog nem ilyen egyszerű. A kémia önmagában elmúlna, de ha megvannak a fentebb említett feltételek, akkor a szerelem igazivá és megtarthatóvá válhat.
2011. nov. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik igazi szerelem.

De hogy a párok 100%-ig egyformán szeressék egymást,,az olyan ritka mint a fehér holló! :D

De nem mondom hogy teljesen kizárt.

2011. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!