Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A duci lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányok miért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

Valtozasert...


ha megnezel egy kövér csajt 20 évesen még évek múlva is ugyan olyan. Vagy szülés után. Ennyire lusták vagy nem érdeklik?


A fiúknak más mert 5kg minimális felesleggel sem találnak csajt, így a legtöbb tesz ellene hogy ne legyen elhizva mert akkor esélye sincs. Ezért vannak 30 évesen is szüzen sokan, mert nem csúnyák vagy valami csak mindig van náluk egy sportosabb akik befoglaljak a csajokat. Csajoknak mi az első? Nem az agy, milyen ember csak hogy jól nézzen ki. Na ez a szánalmas.... És most jöhettek szidni hogy általánosítás meg bolond a kérdező.


2014. szept. 21. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"25 éves pénzes és minimum 5 éve gyúr "

Ez a resz sajnos igaz.

"Fiatalabb 2 méter és 60-65 kg"

Ez marhasag.

2014. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért izgat az téged, hogy a duci lányok tesznek e valamit a változásért? Én alkatilag nem vagyok nádszál karcsú, pedig mozgok rendesen és megpróbálok normálisan enni. De nem fogok hülye fogyókúrákat csinálni azért hogy a felületes pasiknak is megfeleljek. Nekem egy normál srác bőven elég aki így szeret és elfogad ahogy vagyok.

Kérdező, ha már annyitól a nadrágodba élvezel hogy lepontozol, tedd csak nyugodtan. Nehogy kielégületlen maradj, ha már a bombázók a jobb pasikra mennek, a duci lányok meg neked nem kellenek.....

2014. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem foglak lepontozni.


A plázacicak nem vonzanak a normál csajokra gerjedek, jó a normál nem duci. Nem tudom te milyen vagy! Nagyon alaszoktak becsülni magukat

2014. szept. 21. 15:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem értem h miért zavarnak a duci lányok... Ha neked nem jönnek be, akk ne nézz oda... Sztem joguk van eldönteni h hogy érzik jól magukat...

Amúgy meg pont a pasik engedhetnek meg maguknak egy kis súlyfelesleget... (én pl utálom ha valaki szét van gyúrva) a lányoknál általában nagyobb hátrányt jelent, ha van rajtuk egy kis plusz...

És hidd el, hogy a normális lányoknak nem a külső a legfontosabb... Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem foglalkoznak vele h hogy néz ki a pasi, de nem ez a döntő szempont...


De igazad van, ha egy pasi ennyire szűklátókörű, mint te, akk legalább nézzen ki jól...


Egy átlagos lány

2014. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól megmondta az utolsó. Elég ostoba lehetsz. És remélem magadról beszéltél amikor 30 éves szüzeket említettél. Egy ilyen ostoba féreg mint te ne is kapjon csajt!
2014. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem tesznek semmit?!?!!!!?! Te h*lyevagy!! en is egy koverebb csaj vagyok es napi 1600kaloriat eszem amikor regen vagy 3500at kb..... elkezdtem.mozogni..... es a kornyezetem 50%ka duci es kozuluk mindenki tesz vmit erte!!!!de amugy nem ertem mi a baj ha egy lany kover...

hozzatennem h a csajok tobbsege a pajzsmirigy betegsegtol tulsulyos es nem tehetnek rola h van eza betegseguk...nem kene oket piszkalni ezert!!!

2015. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!