Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ducin is bejöhetek a fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducin is bejöhetek a fiúknak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, elég duci, de nagyon szépen eloszlik rajtam a felesleg, pl. hurkáim sincsenek. Tetszhetek így is a srácoknak? Vagy mindenképp vékonynak kell lennem ahhoz, hogy legyen barátom (nem csak most, a későbbiekben is)? :/

2014. júl. 5. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van akinek igen...
2014. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ahhoz látni kellene
2014. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mitől vagy duci?

Nekem nem tetszik ha vki nem sportol 3s eszik összevissza.

Az hogy jól oszlik el meg csak mazli nem tettél érte SEMMIT.

2014. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sportolok sportegyesületben...

És rendesen eszem, persze néha azért én is megszegem. Szóval én úgy érzem, hogy tettem érte, de hát lehet, hogy te jobban tudod. :)

2014. júl. 5. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz akkor inkább izmos vagy nem?

Nekem bejönnek az ilyen husibb lányok, viszont a hurkás az már nem nagyon :S

2014. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szerintem jöhet a régi nóta, hogy a belső számít, de szerintem eszt már senki nem veszi be úgyhogy, jó dolog ha sportolsz és kezdj el fogyókúrázni. Persze ez attól is függ, hogy milyen az arcod, a hangod, mennyire vagy duci, stb... lehet hogy nem is egy álompasit, de bisztos találsz magadnak valakit, emiatt ne aggódj. :)
2014. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hajjaj. De szerintem te nem vagy "duci", csak kifogás.
2014. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szóval egy duci lánynak már nem is lehet álompasija? Érdekes...

De persze ezzel nem arra célzok, hogy nekem csakis álompasi kell, szó sincs erről, sokat számítanak a belső értékek, sőt, de nekem egy kicsit erős túlzás, hogy a kövér lányoknak nem lehet "álompasi" barátjuk.


Utolsó! Hogy értetted azt, hogy kifogás? :O

2014. júl. 5. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismerek pár lányt aki állítólag szintén "duci" volt, de pár év alatt ez totálisan eltűnt, és nagyon is dögös alakjuk lett.
2014. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen mondok véleményt az alakodról ha küldesz képet. Nekem pl. bejönnek a duci lányok!
2014. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!