Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ducin is bejöhetek a fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducin is bejöhetek a fiúknak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, elég duci, de nagyon szépen eloszlik rajtam a felesleg, pl. hurkáim sincsenek. Tetszhetek így is a srácoknak? Vagy mindenképp vékonynak kell lennem ahhoz, hogy legyen barátom (nem csak most, a későbbiekben is)? :/

2014. júl. 5. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen bejöhetsz így is, de kevés pasinak. Én is duci vagyok, mégis voltak pasijaim. Most meg már férjem. Nem akadályozott a súlyom abban hogy pasim legyen. Pedig nálam nem 10-15 kilóról van szó, hanem többről.


De a férfiak 80 %-a el fog utasítani.


A maradékból 10 % csak dugásra használja a ducikat, mert nem merik felvállalni. Mert ciki a haverok előtt, vagy az utcán.


A maradék 10%-nak fogsz bejönni. Kérdés, hogy abból neked ki tetszik majd:)


Én pl 5 év után találtam meg az igazit, 24 évesen. Csak fiatal Tinikoromban nem volt pasim, csak egy picit később, 19 évesen lett először. De utána már nem volt gond ezzel.

2014. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát, nem tudom... Majd meglátjuk. Remélem, azért van számomra is esély... :/

2014. júl. 6. 22:58
 13/15 anonim ***** válasza:

egyébként a legtöbben azt mondanák, hogy fogyj le, és akkor lesz több esélyed. Szerintem meg az ember ne azért fogyjon le hogy legyen pasija....


Hanem akkor tegye ha érez magában elég erőt, és saját magáért teszi, nem másokért. Én 5 hónappal ezelőtt jutottam el arra a szintre, hogy magamért akarok lefogyni, mert a férjem szerint szexi vagyok. Szerintem meg marhára nem:D szóval nem miatta akarok lefogyni.

2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
az "alompasi" fogalomba sokminden belefer ... szerintem talalsz majd egy pasit lehet hogy nem fog tokeletesen kinezni (senki nm nez ki tokeletesen )... de neked o lesz az "alompasi" es te leszel neki az "alomno" ... na ezt hivjak szerelemnek ... azzal pedig amit par rosszakaro mond ne is foglalkozz :D
2014. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én kifejezettem szeretem a duci lányokat de bizonyos korlátokon belül, azért a feje ne legyen egy léggömb :)
2014. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!