Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A duci lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányok miért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

Valtozasert...


ha megnezel egy kövér csajt 20 évesen még évek múlva is ugyan olyan. Vagy szülés után. Ennyire lusták vagy nem érdeklik?


A fiúknak más mert 5kg minimális felesleggel sem találnak csajt, így a legtöbb tesz ellene hogy ne legyen elhizva mert akkor esélye sincs. Ezért vannak 30 évesen is szüzen sokan, mert nem csúnyák vagy valami csak mindig van náluk egy sportosabb akik befoglaljak a csajokat. Csajoknak mi az első? Nem az agy, milyen ember csak hogy jól nézzen ki. Na ez a szánalmas.... És most jöhettek szidni hogy általánosítás meg bolond a kérdező.


2014. szept. 21. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Általánosítás, bolond kérdező......XD
2014. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert agyban gyengek, illetve felreinformaltak. Nem a jo modszerrel probalkoznak lefogyni, es mivel nem jon az elvart eredmeny, hamar abbahagyjak.
2014. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Bolond a kérdező, de vmiben igaza van :D a ducik fogyjanak már le!!! akkor sokkal nagyobb lenne a "választék" és könnyebb lenne megtalálnom a párom :)
2014. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

" legtöbb tesz ellene hogy ne legyen elhizva mert akkor esélye sincs"


Rólad is lerí az értelem. Pont miatt nem kellesz egy lánynak sem. Nem az 5 kg felesleged miatt, hanem az ostoba fejed miatt.

2014. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert szeretik magukat úgy, ahogy vannak.
2014. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
pont a férfiaknak van esélye macisan is párt találni, a nőknek meg nem, bár...szerintem csak azért látom így, mert nő vagyok, te meg azért, mert "férfi" vagy.
2014. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én sajnos genetikából adódóan vagyok DUCI (nem pedig kövér), ezért nehéz fogynom. Ennek ellenére időben észbe kaptam, hogy változtatni kéne, ezért elkezdtem a futást és egészséges életmódot, emellett meg még lovagolok is. Már sikerült 4 kilótól megszabadulnom. Ez nekem nagyon nagy eredmény, mert soha életemben nem fogytam egy grammot se, viszont még szeretnék legalább ennyit fogyni. Mások szerint így is jó lennék, viszont először magamnak szeretnék megfelelni. Nem, nem leszek anorexiás, mivel így is van miből fogynom:).

14/l

2014. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok macis de mindenki látja mi van.


2 típusú férfinak van esélye.


25 éves pénzes és minimum 5 éve gyúr

Fiatalabb 2 méter és 60-65 kg

2014. szept. 21. 13:15
 9/16 anonim ***** válasza:
8:ezt írd már meg a magas vékony srácnak:D
2014. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ki az a magas vékony srác?
2014. szept. 21. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!