Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a pasik egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasik egy része szerint miért csak egy duci lány lehet megértő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy nem tökéletes (már amelyikük) ezért elnézőbb azokkal kapcsolatban, akiknek szintén van valamilyen "hibájuk", legyen akár testi akár lelki.
2014. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert egy duci lány lehet több szaron ment át, mint egy genetikailag kitûnõtestû lány.
2014. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ducibb lányok önbizalom hiányosak és jobban meghallgatják más nyavalyáit mert átérzik.
2014. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy érzést csak azt képes átérezni, aki maga is átélte.
2014. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eddig nem is tudtam, hogy negatívum, hogy vékony vagyok >< :/
2014. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, tehát egy vékonyabb lánynak kizárt, hogy érzései legyenek...Okos gondolat :D
2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5#6


Senki nem mondta, hogy a vékony lányoknak nincsenek érzéseik, viszont az esetek nagy többségében a ducibbak együtt érzőbbek. De mindig van kivétel.

2014. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen elmarad náluk a minden mást elfedő, kislányos önimádat, ami fiatal korban elég sokáig ott kísért a szerencsésebb alkatúak nagy hányadánál.
2014. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira általánosítás! Komolyan mondom, hogy több érzéketlen duci lánnyal találkoztam, mint vekonnyal!
2014. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert azt aki duci sokat csúfolják és kiközösítik (persze jobb társaságban nem annyira) és olyankor csak arra vágyik hogy valaki meghallgassa. Így amikor valaki sírva megy hozzá hogy mit műveltek vele, át tudja érezni és nem úgy hallgatja végig hogy magában azt gondolja "jaj mikor fejezi már be.." (jobb esetben). Esetleg több tanácsot is tud adni mint az aki nem élte át ezeket...

Persze én se azt mondom hogy a vékonyak nem tudnak megértők lenni, és azt is állítom hogy a ducik között is sok a bunkó (tudom mert nekem is van ilyen ismerősöm), de ez csakis kizárólag személyiség függő. Pl hogyha valaki vékony és bunkó, majd meghízik, nem lesz visszahúzódóbb és egyből megértőbb...lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem azért a lényeg átjön:)

2014. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!