Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy randizhatnék vele? (info...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizhatnék vele? (info lent)

Figyelt kérdés

Még mielött valaki leorditaná a fejem..olvassa végig a storyt


Ugy 3 hete megismertem egy srácot a chaten..

Jó poénnak indult..volt miröl beszélgetnünk.

Adatlapomon nincs kép..igy felvettük egymást msnre és mutattam neki egy képet..amin nem én vagyok...gondoltam a chaten való ismerkedés amolyan unalom üzés igy bele mentem a játékba..Szoval képet cseréltünk..majd mondta szivesen megismerne élöben is,..itt egy pillanatra ledöbbentem..terelt a szót..na meg a kifogásokat...

A srác annyira komolyan vett engem...hogy egyre gyakoribb lett köztünk a beszélgetést...szinte már természetesnek tünt.Szinte már erölteti a találkozást...amit 100%ig megértek..hisz átvertem..egy rohadt képpel..bánom hogy nem önmagam mutattam de fogalmam sem volt rola hogy idövel ez a beszélgetés más irányba fordulna..

már egy csomoszor összevesztünk a (nem)találkozáson..

Szeretném neki elmondani az igazat..öszinte akarok hozzá lenni..4szer probáltam elmondani neki..de még mielött leirhattam volna leoltott...jogosan.

Öszintén bánom amit tettem ezért szeretném helyre hozni a dolgokat..már ha lehetséges..


Tanácsokat kérek...és arra kérek mindenkit..hogyha lehetséges fejmosást ne kapjak..részesültem benne az elmult napokban töle böven.


2010. jan. 19. 17:11
1 2 3
 21/25 mimcsii ***** válasza:

igaza van az előttem hozzászólónak....hagyd egy kicsit érlelődni benne...

ne keresd egy kis ideig, "ne akaszkodj rá".

aztán tehetsz még egy próbálkozást,ha akkor is hárít,akkro felejtsd el...


MM

2010. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mimcsii ***** válasza:

hol tart dolog?


MM

2010. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

ott hogy ennyi volt..

egy hete hogy megmondtam az igazat...

a találka óta nem tudok róla semmit..ez vam:(

megérdemlem..de szerintem egy új esélyt még érdemelhettem volna

2010. jan. 30. 15:37
 24/25 mimcsii ***** válasza:

ezek szerint azóta nem is írtál neki.

Én megpróbálnám még 1x.

egy hét alatt azért lenyugszik az ember

kitartás:)


MM

2010. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

talikor tudta meg, vagy te mnodtad el neki? tali előtt kellett ovlna elmondani neki


lehet nem jössz be neki, de az is lehet h a hazugságod nem jött be


attól még az igazi képedet mutathattad volna, hisz ha nem találkoztok, akkor sincs belőle baj, így viszont ez lett


most h nem kellesz neki, szard le


annyira jó pasi?


ha nagyon tetszenél neki alapból, hogy képes volt mégis talizni veled, akkor szerintem veled maradt volna, gondolom nem jöttél be neki, és ez csak talin derült ki, és ez jó ürügy volt h ne találkozzon veled, hogy azt mondja haragszik. mert ha előtte mondtad neki a dolgot, és haragudott, akkor eleve nem is talizott volna veled érted....szal mér személyesen mondta meg neked h nem akar semmit?

2010. ápr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!