Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy randizhatnék vele? (info...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizhatnék vele? (info lent)

Figyelt kérdés

Még mielött valaki leorditaná a fejem..olvassa végig a storyt


Ugy 3 hete megismertem egy srácot a chaten..

Jó poénnak indult..volt miröl beszélgetnünk.

Adatlapomon nincs kép..igy felvettük egymást msnre és mutattam neki egy képet..amin nem én vagyok...gondoltam a chaten való ismerkedés amolyan unalom üzés igy bele mentem a játékba..Szoval képet cseréltünk..majd mondta szivesen megismerne élöben is,..itt egy pillanatra ledöbbentem..terelt a szót..na meg a kifogásokat...

A srác annyira komolyan vett engem...hogy egyre gyakoribb lett köztünk a beszélgetést...szinte már természetesnek tünt.Szinte már erölteti a találkozást...amit 100%ig megértek..hisz átvertem..egy rohadt képpel..bánom hogy nem önmagam mutattam de fogalmam sem volt rola hogy idövel ez a beszélgetés más irányba fordulna..

már egy csomoszor összevesztünk a (nem)találkozáson..

Szeretném neki elmondani az igazat..öszinte akarok hozzá lenni..4szer probáltam elmondani neki..de még mielött leirhattam volna leoltott...jogosan.

Öszintén bánom amit tettem ezért szeretném helyre hozni a dolgokat..már ha lehetséges..


Tanácsokat kérek...és arra kérek mindenkit..hogyha lehetséges fejmosást ne kapjak..részesültem benne az elmult napokban töle böven.


2010. jan. 19. 17:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hát,ha egy oldalon fent vagy,ahol nincsk éped,akk valszín ő is fent van. Írj neki ott 1 levelet...azt biztos elolvassa és nem tud közbevágni..
2010. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

rajta vagyok az ügyön..

de hogy mondjam meg finomat azt hogy nekem játéknak indult..ezért hazudtam a képpel kapcsolatban..?!

2010. jan. 20. 07:01
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem igy kezd:

Szia!

Ha kicsit is fontos vagyok neked akkor elolvasod ezt a levelet amit most írok nem fog tetszeni megis értem hiszen én se örölnék ha ezt tennék velem de azért lemélem még szóba állsz velem. Na jó hagyom is a köntörfalazást. Amikor küldtem magamról egy képet az nem én voltam ,de ez csak azért csináltam mert nem gondoltam hogy ennyire komolyan fogsz venni és megis értem ha ezek után nem akarsz dumálni velem pedig én nagyon szeretnék mert őszintén megkedveltelek lemélem adsz mégegy esélyt. Lemélem megbocsátasz.....

2010. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit fogalmazd át de azért kiindulási pontnak nem rossz.
2010. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki:(

várom a reakciot..

2010. jan. 22. 07:27
 16/25 anonim ***** válasza:
azért majd írd meg mi volt én szorítok neked.
2010. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

találkoztunk...lebaszott...mindössze 10perc volt az egész..és ennyi..azota nem beszéltünk de szerintem nem is fogunk.

az én hibám igy jártam...:(

Ez van

2010. jan. 23. 17:49
 18/25 mimcsii ***** válasza:

ÁÁÁáá...ez szerintem még nem veszett ügy.

Ha magamból indulok ki: Csak azért találkozzak valakivel,hogy leb@sszam?na nem,azt meg tudom tenni msnen,e-mailben,smsben.

Kérj tőle bocsánatot(a pasik amúgy is imádják ha tömjénezik őket)

aztán írd majd meg,hogy hol tartotok,

sok sikert,


MM

2010. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

bocsánatot kértem de ügyet se vesz rám..

:(

2010. jan. 24. 08:41
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs veszve az ügy mindenesetre hagyj neki egy kis időt hogy megeméssze a dolgot és akkor probálkoz nála ha akkor is igy viselkedik akkor kers mást. Na azért fel a fejjel.
2010. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!