Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy randizhatnék vele? (info...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy randizhatnék vele? (info lent)

Figyelt kérdés

Még mielött valaki leorditaná a fejem..olvassa végig a storyt


Ugy 3 hete megismertem egy srácot a chaten..

Jó poénnak indult..volt miröl beszélgetnünk.

Adatlapomon nincs kép..igy felvettük egymást msnre és mutattam neki egy képet..amin nem én vagyok...gondoltam a chaten való ismerkedés amolyan unalom üzés igy bele mentem a játékba..Szoval képet cseréltünk..majd mondta szivesen megismerne élöben is,..itt egy pillanatra ledöbbentem..terelt a szót..na meg a kifogásokat...

A srác annyira komolyan vett engem...hogy egyre gyakoribb lett köztünk a beszélgetést...szinte már természetesnek tünt.Szinte már erölteti a találkozást...amit 100%ig megértek..hisz átvertem..egy rohadt képpel..bánom hogy nem önmagam mutattam de fogalmam sem volt rola hogy idövel ez a beszélgetés más irányba fordulna..

már egy csomoszor összevesztünk a (nem)találkozáson..

Szeretném neki elmondani az igazat..öszinte akarok hozzá lenni..4szer probáltam elmondani neki..de még mielött leirhattam volna leoltott...jogosan.

Öszintén bánom amit tettem ezért szeretném helyre hozni a dolgokat..már ha lehetséges..


Tanácsokat kérek...és arra kérek mindenkit..hogyha lehetséges fejmosást ne kapjak..részesültem benne az elmult napokban töle böven.


2010. jan. 19. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hát szerintem mond meg neki hogy halgasson végig mert valami fontos dolgot akarsz mondani magadról
2010. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szerinted hányszor probáltam?olyankor azt hiszi hogy én akarom leoltani öt..
2010. jan. 19. 17:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Kezd úgy a mondatot , hogy kicsit sz.rul érzed magad mert átverted... és írd neki oda hogy mivel és küldj egy képet neki magadról
2010. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

chaten nem úgy van, hogy attól még, hogy ő ír valamit (épp leolt), te még be tudod gépelni neki, amit akarsz? Tehát nem lehet a másikba úgymond belefojtani a szót, mint élőben lehetne.


Nem látom a technikai akadályát a dolognak, ha tényleg le akarod írni neki, akkor leírod, semmilyen gyakorlati akadály nincs, ami ebben megakadályozna. Akár még oylat is csinálhatsz, hogy leírod a szöveget előre, és utána be ctrl c-ctrl v zed, ezzel még a lecsatlakozásra se adsz neki időt.


Tehát, hogy 4szer próbáltad leírni neki, de nem ment, nagyon hülyén és értelmezhetetlenül hangzik. Ez valami nagyon gyenge kifogás lesz.

2010. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1:msnen beszéltünk

2:igenis leoltogat...mivel folyamatosan irja a mondandóját.szinte szohoz se jutok..mire leirok egy szót ö addigra le ir nekem 2mondatot..

mindegy..abban igazad van hogy simán leirhatnám neki..de tudod van olyan hogy félek.

2010. jan. 19. 17:43
 6/25 anonim ***** válasza:
hihi...szóhoz sem enged jutni?! Akkor baromira érdekelheted..sztem csak egy pszichopata, aki meghallgatásra vágyik :D:Dxd Vigyázz vele!!!
2010. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy az lenne!

tök normális és rendes...

de hogy tudott ekkora fordulatot venni bennem valami ha unalomüzésként kezdtünk el beszélgetni?

2010. jan. 19. 17:58
 8/25 anonim ***** válasza:

a dolgot rendbe kell tenni, mert jelenlegi állás szerint el van cseszve.


2 megoldási lehetőség van


- a tipikus női megoldás: ódázgatod még egy kicsit a dolgot, aztán már végképp kezelhetetlenné válik a dolog, akkor elmenekülsz, és nem beszélsz vele többet, így nem kell szembesülnöd a problémával, amit a hibád okozott

-érzékelhetően te most ezt csinálod


- a másik: szépen leírod neki, hogy bocs, ez van, reméled meg tud bocsájtani. Könnyebbség, ha előtte megfogalmazod és leírod a szöveget, és csak be kell másolnod, így nem ott kell szenvedned vele, meg nehezebben fog elfogyni a bátorságod félúton

2010. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

helyre hozni akarom nem még jobban elcseszni..

szoval az elsö kategoria kilöve..

mire megfogalmazom a mondandóm addigra karácsony lesz..gözöm nincs hogyan kezdhetném..

azért mégsem kezdhetem ugy hogy-bocs játszani volt kedvem de ez vagyok én..attol eljösz hozzám?

mekkora fordulatot venne igy

2010. jan. 19. 18:05
 10/25 anonim ***** válasza:

pedig ezt a részt már nem fogod tudni megúszni.


írj valami olyasmit, hogy a képküldésnél valami futó bolondság miatt nem a saját képedet küldted el, amit akkor még nem hitted volna, hogy bármit is számítani fog, később meg nem merted bevallani, ezért voltak aztán a kifogások. Elnézését kéred, reméled meg tud bocsájtani, most küldenéd a képet - ezúttal az igazit -.

Ha akár az új kép enm jön be neki, akár az események vették volna el a kedvét a dologtól, megérted, és ismételten bocsánat. Amennyiben viszont még így se ástad el magad teljesen, akkor nagyon örülnél, ha mégis sor kerülhetne a dologra.


kb. így. Ilyenkor (meg úgy általában is) a legegyszerűbb és hatékonyabb módszer az őszintén egyenesen a közepébe, azzal lehet a legkisebbet hibázni. Ezt nehéz néha, de ez az érettség és felnőttség egyik alapja.


Gondolj arra, hogyha még így is találkoztok majd, legalább lesz témátok.

2010. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!