Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizhatnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizhatnék vele?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 24 éves, és nagyon tetszik nekem. Ő egy nagyvárosban él, csak hétvégén látogat haza szüleihez, akik ebben a kisvárosban laknak, ahol én. Sajnos nagyon rég nem láttam. Nem egy körökben mozgunk a különböhő életkorunk miatt, de én nagyon szerelmes vagyok belé. Ugyanakkor aggaszt a korkülönbség is. Szerintetek hogyan ismerekedhetnék össze vele?
2010. júl. 1. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Huha :D


kor nem számít :D ( hidd el )

ha meglátod kérj tőle egy papirzsepit :D ( nekem bevált :D)

vagy mikor futsz előtte ejts el valamit és akk oda szól és akk elkezdtek beszélgetni

2010. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesnek nem egy 24 éves való:S
2010. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy vedd fel Msnre ... Okos lány vagy (biztos) :D:D majd kitalálsz valamit :D:D
2010. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 1. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen nem nagyon kellene 24 éveseket hajkurásznod. Maradj inkább a 20 alattiaknál, azok között is lehet értelmes pasikat találni. Mellesleg nem túl valószínű, hogy az a 24 pasi egy olyan kislányhoz vonzódni, mint te vagy. És ezt nem rosszindulatból írtam.
2010. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát figyu először is:

1. Nem tom miért dobáloznak sokan ezzzel a szerelem szóval, nagyon erős és felelősségteljes szócska, és sokan rossz értelemben használják, nem bántani akarlak de azért ha még nem is beszéltél vele meg semmi, akk nem ngyon lehetsz belé az... max bejön, vagy rajongsz érte. ez nem baj.

2. sztem a kor nem igazán lenne baj, deee azért távol is van. és a távkapcs +korkülönbség az azért húzós. külön is eléggé de együtt tuti idegeskednivaló egy életre.

3. Nem hiszem h neki bejönne egy nála majd 10 évvel fiatalabb csaj, és ez nem bántás. de azért más "szükségletei" vannak egy 24 éves csávókának mint egy 17 körülinek, és a szüleid se lennének oda érte gondolom...

4. és végül ha egy városban laknátok sztem akkor lehetne vmi, de ahhoz egy kezdő lépés kell, amit vagy te vagy ő lép meg... kezdetnek msnre is felvehetnéd, én egy csomoszor csintam ezt..


na minden jót! 16/l

2010. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem kislányoznám le a kérdezőt. Nem tudhatod, hogy mennyire érett... Egy 16 éves is lehet érettebb a koránál és éretlenebb is. Válaszolva a kérdésedre, kedves kérdező: a futásos, msn-es, papírzsepis jó ötlet. :) Ha tudod, hogy amikor otthon van merre szokott menni "véletlenül" te is menj arra, bezélgessetek. Tudd meg, hogy miben jártas, kérdezz róla. Ha például ért a bringákhoz kérd meg, hogy segítsen megszerelni a bicviklidet (addig rontsd el valahogy a féket ;D) Sok szerencsét!:)
2010. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon szerelmes vagy de azt kérdezed hogyan ismerkedhetnél össze vele... Szóval még csak nem is ismered. Aggaszt a korkülnbség de még csak nem is biztos hogy a pasi látott téged valaha...:S Nem akarlak bántani, tudom milyen érzés mikor 16 évesen az ember azt hiszi szerelmes. De ha egy picit bele gondolsz lehet h rájössz h ez talán mégsem szerelem csak tetszik neked és fantáziálsz róla. Még ha sikerülne is összeismerkedned vele nem biztos hogy egy 24 éves pasi egy 16 éves lányt akarna.Tudom hogy vannak kivételek de sztem akor sem a te korodban. Próbálj meg a környezetetben körül nézni hátha vannak még helyes srácok akik korodbeliek.
2010. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!