Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizhatnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizhatnék vele?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Van egy srác, aki 24 éves, és nagyon tetszik nekem. Ő Szegeden tanul és él, csak hétvégén látogat haza szüleihez, akik ebben a kisvárosban laknak, ahol én. Sajnos nagyon rég nem láttam. Nem egy körökben mozgunk a különböhő életkorunk miatt, de én nagyon szerelmes vagyok belé. Ugyanakkor aggaszt a korkülönbség is. Szerintetek hogyan ismerekedhetnék össze vele? Ugyanakkor én egy ilyen csendes lány vagyok,(egyébként azt mondják, nem vagyok csúnya) ő meg az a "menő" (nem rossz értelemben) társasági ember. Egyáltalán van esélyem?
2011. máj. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés információd van a srácról. Ha tényleg olyan menő, mint ahogy írod, akkor biztosan van partnere. Egy közös ismerőssel ezt megtudhatod, meg fel is használhatod az ismerkedéshez.
2011. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja.és a kórkülönbség még beleférhet.
2011. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs barátnője.
2011. máj. 14. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

egy 24 éves srác, aki néha hazamegy hétvégente kizárt, hogy bele menne egy ilyen kapcsolatba.Tudom mert én 21 éves vagyok és kéthetente/havonta járok csak haza.Ha egy 16 éves lány próbálkozna elküldeném, mert neki is jobb úgy és nekem is.

sajnálom, de ez van. szerintem keress mást aki jobban illik hozzád korban és helyileg is :)

2011. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!