Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan pasival, aki ritkán jár társaságba, kevés ismerőse van, és magányos hobbijai vannak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2014. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, félek hogy emiatt unalmasnak gondolnának.
2014. szept. 10. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
magyarul járnánk-e felnőtt dolgozó,sportoló férfival?
2014. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
(utolsó,marha nagy!:D) naná hogy járnék.a lényeg hogy velem ellegyen
2014. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Általában a társasági emberek jóval unalmasabbak.
2014. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Tehát attól félsz, hogy téged unalmasnak tartanának egy ilyen fiú/férfi mellett?


Ez esetben a kérdés úgy szólna helyesen:

Járjon-e egy társaságba ritkán járó, kevés ismerőssel bíró és magányos hobbit űző férfival egy sekélyes, felszínes lány?


Ha valakit megszeretsz és tartalmas párkapcsolatot éltek meg, akkor SOHA nem az számít, hogy a környezeted unalmasnak tart-e majd téged a párod miatt.


A válasz tehát nem, kíméld meg őt ettől.

Ha mégis összejöttök, részvétem neki.


26/F

2014. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os, kicsit félreértetted. Én vagyok ilyen pasi, és félek attól, hogy engem tartanak unalmasnak a nagyobb társaságigényű lányok.
2014. szept. 10. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben nem zavarja, hogy a totális ellentéte vagyok, megeshet. De nyilván nem csak ezen múlik. :)
2014. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Én is magányos hobbikkal rendelkező egyed vagyok, társaságba meg csak akkor járok, ha katalógusos órám van az egyetemen. 58 ismerősöm van a facebook-on, mert egy csomó ember van, akit nem akarok nap mint nap a főoldalamon látni. Az 58 ismerősöm között is van olyan, akit letiltok egy idő után, mert megunom a partyfotóit.

Mégse tartom magam unalmasnak, introvertált vagyok, belül többet működöm, mint "kívül", tehát nem érzem magam jól egy buliban, ahol alig van esély arra, hogy valami értelmes téma szóba kerüljön, csak az megy, ki iszik többet, és ki hány először.

Ettől függetlenül ha be is megyek a suliba, folyamatosan hülyülök, kicsalom az emberekből az őszinte megnyilvánulásokat, és bár egyszer se mentem még el a csoportommal bulizni, mindig küldenek nekem meghívót. És fiúm is van, aki szeret. Szóval nem, ez nem gond... Sok embernek kihívás egy nehezebben eéárhető egyén, például egy magányos farkas típusú srácra mindig kíváncsiak az emberek.

L23

2014. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#9 ezt kinek írtad?
2014. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!