Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Meglátni és megszeretni. "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Meglátni és megszeretni. " Szerintetek lézetik ilyen? (:

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy először pillantasz rá és rögtön elkezd érdekelni,hogy ki Ő,elképzeled,milyen lehet vele,nem tudod kiverni a fejedből,stb. :)

Szó szerint,mintha villám csapna beléd. :D

Gondolom más is járt már így. :) Ha valakinek van valami "története" ezzel kapcsolatban,szívesen elolvasnám. :)


Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2010. jan. 18. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

páromat legelőször buszon láttam meg egyetemremenet...ruhájábol látszott hogy milyen szakos...tudtam,hogy ő kell...probáltam kideriteni,hogy ki lehet,de nem ment...eltelt fél év,chatelek,sose priviztem,akkor mégis előbujtam,rámkattinthattak...belépett,20perc alatt rávett,hogy találkozzunk,unatkozik...kép nélkül belementem,hogy éjszakai melo után összeszedjem magam,és találkozzunk...megált a koli előtt,nekem meg tátvamaradt a szá,.hogy igen,az a pasi,akit fél éve láttam,és beleszerelmesedtem a nézésébe...

ennek 3 éve...azota is imádom azt a nézését:D

22/L

2010. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hali!

Velem pont ilyen volt! Amikor először megláttam ohh (L) :D

Szóval ültem barátnőmmel egy padon ő meg egy kicsit arrébb velünk szembe. Bnömmel beszélgettünk és vmin nevettünk és mosolygtam és ő pont akkor nézett oda.

Uttána elkezdett nézni (én is néztem...eleinte,csak azért mert néztem,h néz-e)

Ez már kb 3 hónapja tart,de még mindig nem történt semmi csak párszor besz. Nem tudom,h tetszek-e neki mert elég félénknek tünik meg elég kétértelmű jeleket ad pl: amikor meglát mindig a haját simogatja XD :)

fura,de érdekes :D

2010. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, kb. 15 éves voltam és pár napig csak rá tudtam gondolni, de persze nem is beszéltem vele. Utána három évvel egy buliban véletlenül összefutottunk és összejöttünk, de addigra én már el is felejtettem, hogy ő volt a plátói szerelmem, ő kezdeményezett.. Én hihetetlenül szerelmes voltam, ő meg csak szórakozott velem, elég fájdalmas nyomott hagyott, de ennek is már három éve úgyhogy rég kihevertem.
2010. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
(Ja, lány vagyok)
2010. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen :)

20/F

2010. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Első: Bárcsak én is így járnék... :D :) Sok boldogságot Nektek! :)

Második:Aranyos történet! :) Szurkolok,hogy összejöjjetek! :)

Harmadik:Sajnálom,hogy így alakult.:S Dehát ezek tesznek minket erősebbé. :S:)

2010. jan. 18. 20:22
 7/13 anonim válasza:
persze , hogy van!:) nekem már 2. az életemben:$
2010. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én 1x sétáltam a haverommal és szembe jött velünk 1 csaj és a csaj meg a haverom köszöntek egymásnak mert valahonnan ismerik egymást, és a csaj nekem annyira első látásra megtetszett hogy már 4. hónapja hogy ez volt és mindennap megnézem iwiwen a csaj adatlapját mert sosem bírom kiverni a fejemből! 18/F
2010. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egy srácot láttam meg a vonaton egyszer a koleszból hazamenet.Végig az úton néztük egymást.Le kellet szállnom,de nem bírtam "elengedni".Ráírtam a nevem,és a címem egy papírra,és odaadtam neki.Sokáig leveleztünk,el is mentem hozzájuk.

Hívtam én is,de azt írta,anyukája nem engedi el...:-/

Azóta nem kerestem,nem írtam.Ő még irt párszor,de nem válaszoltam.


17 voltam ekkor.

2010. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21:19 Basszus, miért nem írsz neki? Olyan hülyék az emberek.
2010. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!