Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő alatt lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet valakit megszeretni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem is találkoztál az illetővel csak beszélgettek msn-en.
2009. júl. 30. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyénfüggő...van aki 2hét alatt,de van aki hónapokig nem lesz szerelmes!
2009. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem néha egy mosoly is elég a férfi részéről és már rám száll a rózsszín köd:)
2009. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan 28 nap, 6 óra, 42 perc és 12 másodperc alatt
2009. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

csak azért kérdeztem mert nekem fura hogy valaki felvesz msnre és 2 nap múlva azt mondja h : szeretlek életem ...

2009. júl. 31. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem MSN-en senkit sem lehet megszeretni. Legfeljebb megkedvelni. Vagy valamit érezni csak azért, mert pl egyedül van az illető és magányos és nagyon hiányzik neki vlaki. Esetleg azért mondhat még ilyet mert ágyba akar bújni az illetővel már az első találkozáskor.
2009. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én is gondoltam h rögtön azt akarja a 17 - 18 éves korosztály de a 12 - 13 évesek mit akarnak ,mert hiába mondom h nem érdekelnek ( 16 vagyok ) akkor is elmondják 20x h szeretlek szerelmem stb...
2009. júl. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!