Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztályból van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályból van egy fiú aki először nem tetszett, de megismertem és egyre jobban tetszik. A bnőim szerint én is tetszem neki. Mit tegyek ha a fiúra azt mondják h nem vmi helyes de én kezdem megszeretni, de szégyelném a bnőim előtt hogy vele járok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy neked tetsszen, nem a barátnőidnek kell megfelelnie. Az nem barátság, ahol nem mersz kiállni a saját véleményed mellett. Ha igazán a barátnőid, tiszteletben fogják tartani a döntésedet, és nem szekálnak vele. Még előny is, ha nem ugyanaz a fiútípus tetszik nektek, legalább kisebb az esélye, hogy beleszerettek később egymáséba.
2008. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok:

Egy működő párkapcsolathoz sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok, mint a külső, ezt a barátnőidnek is nyugodtan elmondhatod, ha cikiznek a fiú kinézete miatt. Ha csak a modellkinézetű emberek találnának párt, már régen kihalt volna az emberiség.

2008. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazad van! Ki fogok állni a véleményem mellett!
2008. szept. 20. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerünk gyerünk!:) Ne foglalkozz a barátnőiddel!
2008. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:):):):):)
2008. szept. 20. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked tetszik,neki tetszel,más nem fontos.Ne foglalkozzál mások véleményével.Álljál ki a véleményed és a pasi mellett.
2008. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne figyelj annyira arr h mit gondolnak a bnőid :) csak csi azt ami neked jóó :P
2008. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó barátaid vannak akkor nem kell semmit sem szégyelni előttük.Semmit nem kell szégyelni.
2008. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!