Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Ti milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti milyen jeleket adtok a fiuknak ha azt szeretnétek h megcsokoljon, ha tetszik (mármint randi közben), ha többet akartok tőle (szintén randi közben), egyszóval mik azok a jelek amiket MI fiuk a fenéért se tudunk meglátni?

Figyelt kérdés

ez egy nagy kérdés ahogy elnéztem böngészgetve az előző kérdéseket h mi nemvesszük ezeket észre,talán mert nem is ismerjük őket,na itt a lehetőség:))

és én IS köszönöm a válaszokat:)) 18/F


2009. júl. 9. 18:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az összes lehetőséget "randi közben"-i állapotra értettem ugyebár:) szal randi alatt...
2009. júl. 9. 18:25
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

sooooksok mosolygás, nevetés..de nem durván :)

van aki bátran bele mer nézni a fiú szemébe van aki nem..ezáltal rövid ideig nézi és elrántja a fejét..

(gondolom te tetted fel azt a kérdést nemrég hogy hányadik randin kell a csók:D)

ismét leírom..esetleg közelebb hajolunk hozzátok..nem nagyon,kicsit.. pl ha padon ülünk akkor közelebb ülünk hozzátok.. hozzátok érünk óvatosan.... :)

2009. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyaljuk a szánkat :P
2009. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A száj nyalás tipikus példa. Ez elég feltűnő és valaki számára izgató is. =)
2009. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jaja énvoltam mert mindenki a jelekkel jön,hát én a filmet se láttam meg eztse értem szal igy egyszerübbxD
2009. júl. 9. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Néha én annyira nézem a pasi száját mikor beszél, h egyszercsak feltűnik neki h nagyon nézem, na mikor ez megvolt, akkor meg belenézek a szemébe majd le a szájára, ajkakat kicsit nyitva, hajolás és csók :D
2009. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én például mélyen a srác szemébe nézek. Sokat mosolygok...dicsérem őt sok mindenben, hogy érezze nem közömbös a számomra=)
2009. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaja, én is mindig a pasi száját nézem, ha azt akarom, hogy megcsókoljon, és mindig beválik
2009. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha már fel lett téve ez a kérdés, akkor én ugyanerre lennék kiváncsi, de nem randin. hanem teljesen közömbös helyen és helyzetben. Előre is köszi:)

18F

2009. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet nem észrevenni összebújtok, fogod a kezét vagy oldalról átkarolod. Esetleg elkezded előtte puszilgatni a nyakát és menni feljebb. Nem kell semmire figyelni érződik ha lehet. Szal ne általánosítsál, hogy MI fiúk. :)


18/F

2009. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!