Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Ti milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti milyen jeleket adtok a fiuknak ha azt szeretnétek h megcsokoljon, ha tetszik (mármint randi közben), ha többet akartok tőle (szintén randi közben), egyszóval mik azok a jelek amiket MI fiuk a fenéért se tudunk meglátni?

Figyelt kérdés

ez egy nagy kérdés ahogy elnéztem böngészgetve az előző kérdéseket h mi nemvesszük ezeket észre,talán mert nem is ismerjük őket,na itt a lehetőség:))

és én IS köszönöm a válaszokat:)) 18/F


2009. júl. 9. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22,55-ös vagyok. A kérdésem arra irányult h nekem nincs most bnőm, csak van egy lány akibe szerelmes vagyok. heti 1szer találkozunk mert közös az énektanárnőnk. mindíg éneklünk együtt meg mittomén. És erre irányult a kérdés, h ebbe az esetben milyen jeleket adhat, ha azt akarja h legyen vmi.
2009. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
18/f örülök h kivétel vagy de ha elolvasgatnád az előző kérdéseket akkro láthatnád h volt egy pár ehhez hasonló kérdés ezért tettem fől igy:)
2009. júl. 10. 20:48
 13/14 anonim ***** válasza:

nem csak randi közben kell figyelni a jeleket

ha például utána hazakíséred és besiet az ajtón, vagy összeszorítja a száját, kerüli a szemkontaktust nem lesz csók

de ha feléd fordul, az ajkai külön vannak válva, a szemedbe néz mélyen, vagy amit korábbanis írtak a szádat nézi akkor megpróbálhatod megcsókolni :D


17/F

egyébként a tanácsokat egy youtube-os videóból vettem: http://www.youtube.com/watch?v=r87ohPQenso

2009. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig, nem nagy dolog ám, csak sokat kell gyakorolni (randizni) és minden hibából tanulni. Sose érdekeljen a végeredmény, csak érezd magad jól.


Régebb nekem is volt, hogy elmentünk randizni és nem történt semmi. Jó szarul is éreztem magam. :D A lényeg, hogy menni kell előre rendületlenül és akkor úgyis sikerül, amit akarsz.


Az előző írásomban szépen össze van foglalva a menete, ezt kell finomítani, esetleg alakítani, ahogy neked tetszik.


A két legfontosabb dolog. Az egyik, hogy ne problémakánt tekints a randira, hanem játékként, szórakozásként. A másik, hogy tudd, ha a csaj elment veled randizni, akkor valszeg ő sem csak a két szép szemedet akarja nézni... :D

18/F

2009. júl. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!