Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Épp van nálam valaki,3 napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp van nálam valaki,3 napra jött, de nem hozott táskát (ergo egy fogkefét, vagy váltóruhát sem), hogyan küldjem haza?

Figyelt kérdés
5. találkozás, eddig csak szüleim városában randiztunk és most fel hozzám, de nem hozott magával semmit, lehet nem is fürdött mielőtt eljött, így biztos nem fekszem le vele. mondtam neki hogy el kell intéznem valamit, szóval bejöttem a szobámba, és megnéztem, lenne egy vonata egy óra múlva. hogy küldjem haza, vagy kérdezzek rá hogy mégis mit képzelt?
2014. aug. 31. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
En megertem. 3 napig ha csak dugtok, telleg nem kell ruha ebben a melegben... :) Az meg hogy a te fogkefedet hasznalja sztem boven belefer, ha amugy is intimkedtek (smaci, dugas, szopas, nyalas stb) egymassal.
2014. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha már ott van és még nem büdös egy szex belefér, aztán majd reggel kirakod.

Egyébként hol szedted össze ezt a finom úriembert, aki 3 napig hord egy fehérneműt?

2014. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ez annyira nagy, nem igaz...:)
2014. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
na de mi lett a sztori vége?
2014. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
őszinte voltam, és kedvesen megmondtam hogy nekem ez a hanyagság nem jön be, én a tiszta férfiakat szeretem, akik naponta cserélnek fehérneműt és pólót. szóval a szemében most egy utolsó szemét vagyok, mert nem akarta hogy kivigyem a vonathoz, viszont állítólag lekéste, én meg nem mentem érte, hogy mégis maradhat nálam legalább éjszakára (állítólag elment a pénze a taxira - innen az állomás kb. 1500ft- és miattam kell(ett) az éjszakát az utcán töltenie . hát így járt :D
2014. szept. 1. 22:37
 16/17 anonim ***** válasza:
legközelebb a sarki közértbe is visz magával tiszta pólót meg fogkefét :))
2014. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a ganajtúró végzete
2014. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!