Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Épp van nálam valaki,3 napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp van nálam valaki,3 napra jött, de nem hozott táskát (ergo egy fogkefét, vagy váltóruhát sem), hogyan küldjem haza?

Figyelt kérdés
5. találkozás, eddig csak szüleim városában randiztunk és most fel hozzám, de nem hozott magával semmit, lehet nem is fürdött mielőtt eljött, így biztos nem fekszem le vele. mondtam neki hogy el kell intéznem valamit, szóval bejöttem a szobámba, és megnéztem, lenne egy vonata egy óra múlva. hogy küldjem haza, vagy kérdezzek rá hogy mégis mit képzelt?
2014. aug. 31. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt abban a pillanatban kellett volna megkérdezni, hogy mégis hogy? Ha másképp nem, kicsit viccesen, de akkor is akkor nem zavart, mostanra viszont összegyűjtöd a bátorságot és zavarni fog?
2014. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bele az arcába mindazt, amit ide leírtál.Aztán irány a pályaudvar.

Ha megsértődik, mit számít már neked?

2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De idióta vagy... xD
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked most nem alkalmas, hogy 3 napra itt maradjon, és ahogy látod, neki se, hiszen akkor hozott volna magával valamit...
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán tedd ki, lehet, hogy egy szex után amúgy is lelépne. Nem igen értem, pár találkozás után hogy engedhetsz be napokra valaki vadidegent az otthonodba, de te tudod..
2014. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1: annyira sokkos voltam hogy kopni-nyelni nem tudtam..

5: ugy engedem be, hogy nem varom el senkitol hogy 6 orat vonattozzon egy par oras taliert, ha mar elotte tobbszor talalkoztunk!

Most kerdeztem hogy miert nem hozott semmit, azt mondta majd holnap nem kell foznom, majd rendel magunknak enni (azt hitte magamnak gondoltam valamit virag csoki..). Szoval rakerdeztem hogy fogkefet miert nem hozott meg valtoruhat? Azt mondta h majd az en fogkefem hasznalja, valtoruha meg nem kell mert csak itthon leszunk es igy nem lesz koszos.

Oke most dobom ki... XD

2014. aug. 31. 19:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor tényleg mond meg neki, hogy menjen haza, mert más fogkeféjét használni.... No meg váltóruha, tusfürdő...... Már találkozáskor megkérdeztem volna, hogy hol a 3 napi váltásruhája.... 32N
2014. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy százas, ne haragudj:D Gyorsan tedd ki, ez nagyon nem kóser.
2014. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten.. O.O


Na és kidobtad már? xD

2014. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A te fogkefédet használná? :DD Ez komoly?

Az oké, hogy a ruha nem lesz koszos. Na de abban is alszik? És amiben vonatozott, abban van otthon is? Tiszta zokni, alsógatya? Ha haza nem is küldeném (pl mert egyébként bejön a srác), de elmennék vele a tescoba, hogy vegyen magának fogkefét, zoknit és legalább egy alsógatyát, és a véleményemet nem tartanám magamban.

2014. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!