Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ennel a lanynal eselyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennel a lanynal eselyem? F/18

Figyelt kérdés
Roviden annyi a lenyeg, h kb 2hete egy buliban eleg kozel kerultem egy lanyhoz, de mivel akkor baratnom volt igy komoly dolog nem tortent, a lany nem hagyta magat (igy visszagondolva nagyon orulok neki h igy volt). De mikor egyszer megprobaltam megcsokolni, elhuzta a fejet es azzal jott h nekem baratnom, akkor megkerdeztem h mas lenne e a helyzet ha nem lenne es erre egy lehettel valaszolt. Nagyon nem vagyok buszke erre, es azota mar a baratnommel le is zartam. Az lenne a kerdesem, h igy h nincs mar senkin lehet eselyem meg?
2014. aug. 26. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne, ha most szakítottál miatta a barátnőddel, mi a biztosíték, hogy vele nem fogsz más lány miatt? Bár ha buta pi csa, akkor belemegy a játékodba.
2014. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem miatta szakitottam, hanem mert ha mar odaig eljutok h mas lannyal kikezdenek akkor nincs ertelme folytatni.
2014. aug. 26. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Irj ra!! ismerosod facen? nevet tudod? en azt mondom, ne hagyd veszni, barmi lehet belole :)
2014. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: Egy tizeneves srac a legtobb esetben nem marad elete vegeig egy lannyal. Szoval ha nem mukodott a kapcsolatotok, es szimpi a diszkos csajszi, akkor szerintem mindenkepp lepj valamit.
2014. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!