Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy idegen lánynál lehet e esélyem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
megkérdezed
2014. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Biztosra csak úgy tudsz menni, ha megkérdezed. A női jelek ugyanis néhol félreérthetőek tudnak lenni, ezt tapasztalatból mondom. Velem volt úgy, hogy azt gondoltam, jó vagyok egy csajnál, aztán kiderült, hogy mégsem.


Tehát azt javaslom, hogy próbálj meg vele ismerkedni, és ha ő is benne van, akkor beszélgess vele. Majd egy idő után érdemes rákérdezni, hogy jó vagy-e nála (ha szóba áll veled, és hajlandó beszélgetni, van esély rá, hogy bejössz neki, de nem 100%)

2014. febr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de kezdjük ott, hogy az idegeneknek úgy tudom, hogy mások a nemi szerveik. De valamilyen luk csak van az idegen lányokon is...

Valahogy próbálj szót érteni vele, hátha beszél valamilyen földi nyelvet.

2014. febr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!