Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolom azt hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt hogy nincs esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

15F

Most leszek 16 a lány nemrég lett 17

A lányok jóképűnek tartanak de én nem tartom magam annak

Most is van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok Csak az a baj hogy vannak nálam szerintem jóképűbb,izmosabb fiúbarátai és azt gondolom hogy nem is érdeklem minek strapáljam magam

Önbizalmam se nagy (nem tartom magam helyesnek se semmi) úgyhogy nehéz egy lányt leszólítanom

Próbálkozzak azért nála?még akkor is ha a barátai közül a konkurenciát mérlegeltem?



2014. febr. 4. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ne próbálkozz, ha eleve vesztesnek képzeled magad. Mások annak látnak, aminek te tartod saját magad.
2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért gondolod így mert nagyobb az esély,hogy nem fog összejönni vele.
2014. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!